Jaworzno pomagamy! Tym razem 4- letniej Marcelince. Pokażmy kolejny raz, jakie mamy ogromne serca, wypełnione dobrocią! W nas siła!

REKLAMA

Jak pomóc? Wystarczy przyjść w sobotę 21 listopada na rynek w Jaworznie, gdzie mama Marcelinki od godziny 13.00 do 16.00, będzie prezentować swoją książkę pod tytułem „Spowiedź grzecznej” oczywiście każdy, kto będzie tylko chciał, może taką książkę zakupić i jednocześnie pomóc dziewczynce i jej mamie.

Cały zysk ze sprzedaży książki idzie na rehabilitacje autystycznej, 4- letniej Marcelinki i być może na dalsze leczenie. Cynka, bo tak nazywają ją najbliżsi, urodziła się z rozszczepem wargi. Ze względu na to, że strach i lęk nie pozwala jej uczestniczyć w rehabilitacji, w grę wchodzi tylko prywatna rehabilitacja, na którą idą duże pieniądze. Jest pod opieką psychiatry dziecięcego, jeździ systematycznie do Navicula Centrum Terapii i Diagnozy Autyzmu. Cynka jest nadal pampersowana, więc jeżeli ktoś, kto nie będzie miał chęci kupić książki, może podarować Marcelince pampersy (rozmiar 6).

Mama Marcelinki codziennie walczy z jej stresem, skrajnymi zachowaniami by nie zrobiła sobie krzywdy. Nauczyła ją mówić, ponieważ dzieci z tą wadą mają największe trudności z mową. Mówi częściowo po polsku lub angielsku, to wielki postęp Marcelinki i ogromna zasługa mamy. Dziewczynka boi się szumu suszarki, wiertarki, szurania i głośnych dźwięków.

29.11.2020 w Teatrze Sztuk miał się odbyć spektakl pod tym samym tytułem co książka  z udziałem Anny Gamrot aktorki z Teatru Sztuk w Jaworznie, ale ze względów na pandemię nie można tego zrobić. Dlatego jedynym rozwiązaniem na pomoc Marcelince i jej mamie jest sprzedaż jej książki.

Liczymy na Was! Wierzymy, że po raz kolejny otworzycie Wasze serca, pokażecie, że da się i warto pomagać! Dobro wraca! Czekamy na Was w sobotę!

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki