Potrzebna pomoc dla mieszkanki naszego miasta, dla 23-letniej Oli. Przyłączmy się do niej wszyscy, pomagajmy!

REKLAMA

Ola to kochająca mama 4-letniego Mikołaja. Uśmiechnięta, pełna życia i pasji. Jej życie od zawsze było związane ze sportem. We wrześniu tego roku ukończyła studia na Akademii Wychowania Fizycznego, jej marzeniem było realizować się zawodowo.

Ola nigdy nie miała większych problemów zdrowotnych, niestety jeden dzień 14 października zmienił wszystko. Podczas zabawy ze swoim synkiem, straciła przytomność i dostała napadu drgawkowego. Po szeregu specjalistycznych badań zdiagnozowano zapalenie mózgu o etiologii wirusowej. Ola została wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną. Nie był to jednak koniec koszmaru.

Dnia 19 października doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Przeprowadzono akcję reanimacyjną. Przez kilkanaście dni była w śpiączce, podłączona do respiratora. Jej stan był bardzo ciężki, zagrażający życiu. Jednak udało się, Ola wygrała tę ciężką walkę i na obecną chwilę jest przytomna, samodzielnie oddycha, jednak uczy się od nowa funkcjonować, ponieważ zapalenie mózgu doprowadziło nie tylko do deficytów ruchowych, ale także umysłowych.

Rokowania na normalne życie są dobre, jednak niezbędna jest kosztowna rehabilitacja. Potrzebne są ogromne środki na dalsze leczenie i rehabilitację. Przez panującą pandemię nie może być rehabilitowana na Oddziale Rehabilitacyjnym w szpitalu oraz w innych ośrodkach refundowanych przez NFZ.

Ośrodek Rehabilitacyjny w Krakowie oszacował miesięczny koszt rehabilitacji i leczenia na około 14-16 tysięcy złotych. Niestety rodzina nie jest w stanie pokryć całości kosztów, dlatego prosi o pomoc.

Liczy się każda złotówka, która pomoże Oli stanąć na nogi! Potrzebne jest Wasze wsparcie! Pomóżmy Oli wrócić do normalnego życia!

Każdy, kto tylko ma chęć wesprzeć Olę, wystarczy jak kliknie w link poniżej, liczy się każda złotówka:

https://zrzutka.pl/6jdxvj

POMAGAMY!!!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki