Sprawca kolizji poszukiwany. Czytelnik prosi świadków zdarzenia, które miało miejsce 22 listopada około godziny 20:10 na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Grunwaldzkiej w Jaworznie, o kontakt.

REKLAMA

Pan Kamil, poszkodowany, pisze:

– Szukam świadka zderzenia/kolizji z dnia 22.11.2020 r. około godziny 20:10-20:20 w Jaworznie na światłach przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego z Grunwaldzką, obok stacji Circle K.

Sprawca przejechał na czerwonym świetle i wykonując manewr skrętu w lewo w ulicę Piłsudskiego przeciął mi drogę, kiedy przejeżdżałem skrzyżowanie na zielonym świetle. Wynikiem tego było zderzenie z moim pojazdem, który został poważnie uszkodzony.

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, pozostawiając mnie z samochodem, który jest na ten moment niezdatny do jazdy. Dodam, że jest to jedyny samochód w rodzinie i jest jednocześnie moim narzędziem pracy.

Sprawca chwilę przed zdarzeniem robił zakupy przy ul Grunwaldzkiej prawdopodobnie w aptece (Sprawdzany jest monitoring). Sprawca poruszał się fioletowym mercedesem klasy A, moje auto uczestniczące w kolizji to opel vectra C koloru srebrnego.

Bardzo proszę o kontakt, jeśli ktoś kojarzy taki samochód i zauważył ślady kolizji. W samochodzie sprawcy jest uszkodzony prawy bok z tyłu. Za wskazanie sprawcy przewidziałem nagrodę.

Nr kontaktowy 663104172

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki