Święty Mikołaj i Niepokonani Jaworzno – radość z pomagania innym

Dzień Świętego Mikołaja i wiara w jego istnienie to jedna z tradycji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, którą warto celebrować. To między innymi dzięki niej dziecko może poczuć magię świąt.

REKLAMA

Z tej właśnie okazji już po raz czwarty miał odbyć się Rowerowy Przejazd Mikołajów w naszym mieście, zainicjowany przez grupę Niepokonani Jaworzno. 

Niestety ze względu na zaistniałą sytuację wywołaną pandemią, w tym roku nie będzie to możliwe. Jednak ta wyjątkowa grupa chce, by i tak Święty Mikołaj dotarł do podopiecznych z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II oraz Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego dla Dzieci Niepełnosprawnych. Akcja, którą organizują, pozwoli na to, że dzięki nam wszystkim na twarzach dzieci pojawi się ten bezcenny uśmiech!

Mikołaj odwiedzi podopiecznych 7 grudnia. Dlatego do 4 grudnia każdy, kto tylko będzie miał chęć, może wesprzeć naszego Mikołaja i przekazać na ręce jego pomocników słodycze, które będą dla dzieciaków.

Tym razem jednak to grupa Niepokonani będzie odbierać słodycze od osób chętnych. W tej sprawie możecie się kontaktować z panem Łukaszem Dubiel lub z panią Gabrielą Brodzik.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w tej pełnej magii i serca, akcji. Sprawmy by w tym radosnym dniu obdarowywania, również te dzieciaczki miały uśmiech na twarzach.

Wesołych Świat!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki