„Wygraliśmy projekt JBO, dziękuję” – Angelika Woźniak.

Rozpoczęły się prace przygotowania terenu pod budowę siłowni w Jeleniu Dębie w ramach projektu JBO.

REKLAMA

Pomysł na utworzenie takiej siłowni zainicjowała pani Angelika Woźniak mieszkanka Jaworzna osiedla Dąb. Jak nam powiedziała, od wielu lat ta dzielnica jest zapomniana i nic dla mieszkańców się tam nie tworzy. Dlatego pomysł ze zbudowaniem siłowni, spotkał się z ogromnym zadowoleniem wśród mieszkańców.

Taka siłownia będzie ogromną atrakcją dla mieszkańców, będą mogli aktywnie spędzać czas ze swoimi rodzinami. Każdy będzie mógł z niej skorzystać, bez względu na wiek czy niepełnosprawność fizyczną. To będzie na pewno wyjątkowe miejsce.– powiedziała pani Angelika.

Wszyscy są bardzo zadowoleni, że w Dębie powstanie coś, z czego będą mogli korzystać. Nie mogą się już doczekać efektu finalnego.

Brawo dla pani Angeliki, dziękujemy, że zajęła się tą sprawą, cieszymy się, że to powstaje, w końcu będę mógł z wnukiem sobie wyjść na huśtawki, aktywnie spędzić czas, bardzo brakuje w naszej dzielnicy takich miejsc.– powiedział nam pan Marek.

Mieszkańcy Dębu w czynie społecznym rozpoczęli już prace przygotowawcze placu, dla przyspieszenia realizacji inwestycji budowy  siłowni, reszta zależna jest od sprawnego działania władz miasta.

Wykazali się ogromną kreatywnością i chęcią do działania, od samego początku bardzo pomagają przy pracach. Wielkie brawa dla mieszkańców!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ