Znaczną ilość narkotyków przejęli kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie. Zatrzymano również mężczyznę, który niedozwolone środki przechowywał w garażu. 34-latek usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

REKLAMA

Jaworzniccy policjanci kilka dni temu wkroczyli do jednego z mieszkań i garażu na terenie Jaworzna, co do których istniało podejrzenie, że służą do przechowywania niedozwolonych środków. W trakcie przeszukania podejrzenia kryminalnych się potwierdziły – w garażu funkcjonariusze znaleźli susz roślinny i biały proszek. Po przeprowadzeniu testu przez technika kryminalistyki okazało się, że susz to marihuana (znaleziono jej ponad pół kilograma) oraz amfetamina (z które można było przygotować 2000 działek).

Policjanci zatrzymali z związku z ujawnieniem narkotyków mężczyznę, któremu groni za popełnione przestępstwo, posiadanie znacznej ilości narkotyków, grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 34-latek najbliższe 2 miesiące, spędzi decyzją Sądu Rejonowego w Jaworznie w areszcie.

foto: KMP Jaworzno

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki