REKLAMA

1. W turnieju „Górnik Cup” w Libiążu brała udział drużyna reprezentująca rocznik 2011. Podczas rywalizacji najlepsza okazała się drużyna AP21 Chrzanów, która wyprzedziła na finiszu naszą Akademię 2012, która zdobyła drugą lokatę. Na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna Fabloku Chrzanów.

 

2. Na zaproszenie Górnika Libiąż drużyna rocznika 2012 rywalizowała w turnieju Barbórka Cup 🙂 Po porażce 3:0 w pierwszym meczu zanotowaliśmy 3 kolejne zwycięstwa z MKS Trzebinia i dwoma drużynami Górnika Libiąż. W finale ponownie spotkaliśmy się ze Stadionem Śląskim, mecz godny finału i pełen emocji zakończył się 3:6 raz jeszcze na korzyść zespołu z Chorzowa.

Świetna postawa zawodników, zauważalny postęp w niektórych elementach techniki indywidualnej i geometrii gry pozwalają nam tym razem zająć doskonałe II Miejsce w zawodach 🏆🥈⭐⚽
Dziękujemy rodzicom którzy to kolejny turniej spędzają w swoich domach-kilka kilometrów od centrum wydarzeń, ale tym razem przed telewizorami gdzie można było śledzić poczynania Naszych live online 🙂 Kolejne emocje już w najbliższą niedzielę 😉
Nagroda indywidualna MVP całego turnieju powędrowała do Naszego zawodnika – Leon Cygnar! 👌🏆⭐
MVP Drużyny został wybrany Adam Szymocha!
 
Drużyna wystąpiła w składzie: Oliwier Pęczek ,Leon Cygnar, Adam Szymocha ,Julian Niżyński ,Franek Golasowski,Kacper Bożek ,Alek Wierzbik ,Adam Borkowski.
 

3. To był udany dwudniowy wyjazd do Krakowa. Po przebrnięciu w świetnym stylu sobotnich eliminacji, w niedzielnych finałach dopięliśmy swego zwyciężając cały prestiżowy turniej SMOKA przy dwóch remisach i bez przegranego spotkania.Dzięki bardzo dobrej postawie całego zespołu nagrody indywidualne trafiły do Olka Steczka (najlepszy strzelec) i Mikołaja Zubra (najlepszy bramkarz).Skład: Dawid Lichota, Mateusz Radomski, Marceli Motyka, Igor Piskorz, Szymon Kasprzyca, Piotr Truchan, Patryk Sobieniowski, Mikołaj Zuber, Karol Kurek, Jakub Falkowski, Dawid Wojtyra, Aleksander Steczek.