REKLAMA

Black Friday to popularne święto wyprzedaży i atrakcyjnych obniżek. Niektóre sklepy idą o krok dalej i organizują Black Week. Co warto wiedzieć o całym tygodniu przecen? Tego dowiecie się w poniższym artykule!

Black Week – kiedy wypada?

Wiele sklepów bierze udział w akcji Black Friday 2020, który wypada w tym roku w piątek, 27 listopada. Niektóre sklepy idą jednak o krok dalej i organizują cały tydzień wyprzedaży. Black Week 2020 kiedy wypada? Przeceny podczas Black Week trwają przez cały tydzień, w tym roku od poniedziałku 23.11 do niedzieli 29.11. Black Friday rozciąga się więc, dzięki czemu będziemy mieli okazję skorzystać z atrakcyjnej oferty przez okrągły tydzień! Po „Czarnym Tygodniu”, w poniedziałek 30 listopada nastąpi Cyber Monday, dzień przecen w sklepach internetowych. To zwieńczenie tygodnia pełnego promocji.

Promocje – jakie kategorie produktów będziemy mogli kupić w świetnych cenach?

Promocje Black Friday to świetna okazja, aby zaopatrzyć się w produkty, o których marzyliśmy my lub nasi bliscy, jednak z uwagi na cenę odkładaliśmy  zakup w  czasie. Podczas  tygodnia przecen sklepy zaoferują nam szeroką gamę produktów objętych obniżką cenową. W internetowym sklepie Empik.com kupimy niemal wszystko, co jest nam potrzebne. Od książek, filmów, artykułów papierniczych, przez kosmetyki, tekstylia, elektronikę aż po sprzęty AGD i  wiele innych produktów. Co roku ogromnym  zainteresowaniem cieszy się każda z tych kategorii, jednak niezaprzeczalnie największe emocje wzbudzają obniżki na telewizory, komputery, laptopy i telefony komórkowe. Zakup tak cennych urządzeń warto zaplanować, przygotowując się do niego drobnym rozeznaniem w ofercie oraz opiniami klientów i specjalistów publikujących internetowe recenzje poszczególnych modeli. Dzięki temu nasz przemyślany  zakup będzie służył nam i cieszył nas przez długi czas. 

Black Week – świetna okazja na kupno prezentów dla bliskich

Black Week to także doskonała okazja na zakup prezentów dla bliskich nam osób. Nieprzypadkowo Black Friday oraz cały Black Week uznaje się za początek okresu bożonarodzeniowych  zakupów. Podczas Black Week kupimy prezent dla dziecka, nastolatka, dla mamy, taty, babci i dziadka. Szeroka oferta dedykowana każdemu sprawi, że tegoroczne prezenty świąteczne będą wyjątkowo udane!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki