REKLAMA

Muzyka jest czymś naprawdę niesamowitym. Mimo tego, że każdy z nas inaczej ją określa, doświadcza na różne sposoby, a jej odmiany zależnie od danej kultury są naprawdę zróżnicowane, to nadużyciem nie będzie stwierdzenie, że każdy z nas ją po prostu kocha. Pozwala nam ono uciec od codzienności i przenieść się w magiczne miejsca naszej wyobraźni. Właśnie dlatego tak dużą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju wydarzenia muzyczne. Koncerty w Poznaniu – jakich nie można pominąć?

The Rocket Man – A Tribute to Sir Elton John 

Niezwykle popularny i każdemu dobrze znany Sir Elton John już dwa lata temu pożegnał się ze swoimi fanami niezwykle udaną trasą koncertową, która zwieńczyła jego 50-letnią karierę. Na szczęście jego muzyka nie odejdzie w zapomnienie zbyt szybko, a bardzo charyzmatyczny Jimmy Love przedstawi nam ją tak dobrze, jak tylko się da. Te wydarzenia Poznań zostaną z pewnością zapamiętane na długo, gdyż artyście będzie towarzyszyć świetny band, który zrobi wszystko, aby zabrać nas w podróż po „Yellow Brick Road” za sprawą grania takich utworów, jak „Philadelphia Freedom”, czy „Crocodile Rock”

SanLuisTango

SanLuisTango to zespół, który swoje początki zanotował w roku 2006 w słonecznej Argentynie. W jego skład wchodzą bardzo utalentowani śpiewacy, instrumentaliści oraz tancerze tanga, którzy zasłynęli na arenie międzynarodowej. Poza samym tangiem formacja przedstawia swoim fanom również milongi, czy walce. Warto wspomnieć, że w roku 2008 oraz 2016 zespół ten brał udział w bardzo udanych trasach koncertowych, w których czasie dotarli do teatrów Ameryki oraz Europy, a teraz będziemy mogli obserwować ich koncerty Poznań.

Cheap Tobacco

Jak widać, koncertów w Poznaniu naprawdę nie brakuje, jednak na naszej liście nie mógł nie znaleźć się zespół porównywany do samego The Black Keys. Mowa oczywiście o Cheap Tobacco, czyli idealnej propozycji dla fanów żywiołowości, dobrych tekstów, mocnych brzmień, a przy tym nostalgii spokojnych ballad. Natalia Kwiatkowska aż trzy razy została ogłoszona Najlepszą Bluesową Wokalistką w naszym kraju, dlatego możemy być pewni, że jej głos po prostu zaprze nam dech w piersiach. 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki