Lokalni są fajni: Gabinet Kosmetyki Estetycznej „eMonroe”

Najważniejsze jest to, aby właśnie teraz pokazać naszą lokalną solidarność. Wspólnie chcemy wesprzeć nasze firmy – kupujmy lokalnie!

REKLAMA

Akcja, którą tworzymy, ma na celu zwrócenie uwagi na robienie zakupów czy zamawianie produktów od lokalnych przedsiębiorców. Połączmy nasze siły i potencjał! Razem możemy więcej!

Mezoterapia igłowa (twarz i ciało), problem łysienia, nadmiernego pocenia się, cellulitu, zabiegi odmładzające, manicure, pedicure, tipsy, paznokcie żelowe, masaż relaksujący, makijaż (na każdą okazję). Tak drodzy jaworznianie wszystko to oferuje Gabinet Kosmetologi Estetycznej eMonroe mieszczący się w Jaworznie przy ulicy Matejki 19, który odwiedziliśmy z kamerą.

Pandemia uderzyła w różne sektory gospodarki, a jej skutki odczuwa m.in. branża beauty. Sytuacja jest naprawdę nieciekawa. Jak powiedziała nam pani Ewa, to dzięki stałym klientom jeszcze jakoś funkcjonują, ale jest ciężko.

„Pandemia bardzo mocno nas dotknęła. Od marca jest ciężko, ale ten ostatni miesiąc to już dał nam mocno popalić” – powiedziała pani Ewa właścicielka gabinetu.

Ludzie, bojąc się o swoje zdrowie, co jest oczywiście zrozumiałe, nie korzystają tak często, jak to było do tej pory z zabiegów. Wiedzmy jednak, że gabinet spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa i klienci bez żadnych obaw mogą korzystać z usług tego miejsca.

Solidarność wszystkich mieszkańców, by wspierać lokalne przedsiębiorstwa, jak powiedziała nam pani Ewa, na pewno pomoże w ich przetrwaniu. Dadzą radę tylko dzięki Wam drodzy mieszkańcy.

„Z całą pewnością będziemy starali się przetrwać i choć klientów nie ma, to na nich czekamy. Wspierajmy się, wspierajmy lokalne przedsiębiorstwa”. – stwierdziła pani Ewa.

Pani Ewa serdecznie zaprasza do swojego gabinetu. Kończąc wywiad, powiedziała nam: „Wspierajmy lokalnych przedsiębiorców” Nic innego nie pozostaje nam dodać jak tylko zaprosić do eMonroe.

Możecie państwo również śledzić profil gabinetu na Facebooku: eMonroe Ewa Bańkowska.

Portal jaw.pl do Świąt Bożego narodzenia będzie publikował darmowo oferty lokalnych przedsiębiorców w postaci wpisów internetowych. Chętnych prosimy o przysyłanie treści na adres www.jaw.pl@gmail.com

Dodatkowo na specjalnej stronie internetowej https://jaworzno.biz – powstał internetowy katalog firm i usług, do którego można zapisywać się bezpłatnie. Na tym portalu można również zamieszczać ogłoszenia drobne również za darmo.

WSPIERAJMY LOKALNE FIRMY!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki