Lokalni są fajni: Gabinet Trychologii i Kosmetologii HERBell

Najważniejsze jest to, aby właśnie teraz pokazać naszą lokalną solidarność. Wspólnie chcemy wesprzeć nasze firmy – kupujmy lokalnie!

REKLAMA

Akcja, którą tworzymy, ma na celu zwrócenie uwagi na robienie zakupów czy zamawianie produktów od lokalnych przedsiębiorców. Połączmy nasze siły i potencjał! Razem możemy więcej!

Gabinet, który odwiedziliśmy tym razem, nazywa się HERBell, znajduje się w Jaworznie przy ulicy Szczakowskiej 4. Prowadzi go kosmetolog, specjalista trychologii a przede wszystkim jaworznicki przedsiębiorca pani Marzena Woskowicz.

Jest to branża estetyczna, która zajmuje się promocją zdrowia, a dokładniej promocją zdrowej skóry i włosów. Trychologia i kosmetologia komplementarna.

Pandemia koronawirusa i obowiązujący reżim sanitarny mocno utrudnia i spowalnia system pracy, takich branż. Choć jest to zjawisko normalne, ale bardzo trudne dla przedsiębiorców.

„W naszym gabinecie pracujemy w systemie 1 na 1, czyli w jednym pomieszczeniu może znajdować się tylko jeden specjalista i jeden klient, brak możliwości mijania się klientów w gabinetach, bardzo dokładna dezynfekcja wszystkich pomieszczeń, wietrzenie gabinetu. To wszystko przekłada się na czas i mniejszą ilość klientów. Ale bezpieczeństwo w naszym gabinecie to podstawa. To trudny czas. Mocno wierzę, że dzięki solidarności wszystkich go przetrwamy”

Ludzie boją się o swoje zdrowie i swoich bliskich co jest oczywiście zrozumiałe. Jednak wiedzmy, że gabinet spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa i klienci bez żadnych obaw mogą korzystać z usług tego miejsca.

Jaworzno to miasto dobrych i serdecznych osób dlatego pani Marzena jest przekonana że przejdziemy przez ten trudny czas razem i go przetrwamy.

„Drodzy klienci wspierajmy lokalnych przedsiębiorców, żeby nasze miasto rozwijało się i abyście mogli cieszyć się z naszych produktów i usług jeszcze długo po pandemii”.

Możecie państwo również śledzić profil gabinetu HERBell na Facebooku: HERBeel.Woskowicz.

Akcja jest częścią projektu „LOKALNI są fajni” realizowanego przez Jaworznicką Izbę Gospodarczą oraz Stowarzyszenia e-Południe, wraz z Fundacją Lokalni.

Portal jaw.pl do Świąt Bożego narodzenia będzie publikował darmowo oferty lokalnych przedsiębiorców w postaci wpisów internetowych. Chętnych prosimy o przysyłanie treści na adres www.jaw.pl@gmail.com

Dodatkowo na specjalnej stronie internetowej https://jaworzno.biz – powstał internetowy katalog firm i usług, do którego można zapisywać się bezpłatnie. Na tym portalu można również zamieszczać ogłoszenia drobne również za darmo.

WSPIERAJMY LOKALNE FIRMY!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki