Lokalni są fajni: „Sklepik Grecki”

Najważniejsze jest to, aby właśnie teraz pokazać naszą lokalną solidarność. Wspólnie chcemy wesprzeć nasze firmy – kupujmy lokalnie!

REKLAMA

Akcja, którą tworzymy, ma na celu zwrócenie uwagi na robienie zakupów czy zamawianie produktów od lokalnych przedsiębiorców. Połączmy nasze siły i potencjał! Razem możemy więcej!

Mówiąc o kluczowej branży w dobie obecnej pandemii myślimy głównie o sektorze zdrowia. To zrozumiałe, lekarze, pielęgniarki, ratownicy i farmaceuci stoją na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Nie należy jednak zapominać, że wśród innych branż, przedsiębiorców, którym ciężko jest, ale przetrwać i utrzymać się na rynku jest również branża spożywcza. Brak klientów oznacza tylko jedno, zamknięcie działalności.

Pani Małgorzata z „Greckiego Sklepu” mieszczącego się w Jaworznie w Centrum Handlowym Manhattan przy ulicy Grunwaldzkiej 231, którą dziś odwiedziliśmy też bardzo odczuwa pandemię i liczy na solidarność wszystkich, która pomoże jej się utrzymać na rynku.

W punkcie znajdziecie same pyszności, greckie wyroby, których nigdzie nie spotkacie. Pani Małgorzata postanowiła przenieść tę piękną Grecję właśnie w to miejsce. Specjalnie dla Was drodzy klienci.

Przetrwać pandemię jest bardzo ciężko wielu przedsiębiorcom, jak i pani Małgorzacie, która wierzy, że dzięki ludziom ich wsparciu, będzie mogła działać i zaspokajać podniebienia wielu ludzi.

Wszystkie normy bezpieczeństwa są tu oczywiście zachowane więc Drodzy klienci nie bójmy się, przychodźmy, kupujmy i wspierajmy lokalnych przedsiębiorców.

Akcja jest częścią projektu „LOKALNI są fajni” realizowanego przez Jaworznicką Izbę Gospodarczą oraz Stowarzyszenia e-Południe, wraz z Fundacją Lokalni.

Portal jaw.pl do Świąt Bożego narodzenia będzie publikował darmowo oferty lokalnych przedsiębiorców w postaci wpisów internetowych. Chętnych prosimy o przysyłanie treści na adres www.jaw.pl@gmail.com

Dodatkowo na specjalnej stronie internetowej https://jaworzno.biz – powstał internetowy katalog firm i usług, do którego można zapisywać się bezpłatnie. Na tym portalu można również zamieszczać ogłoszenia drobne również za darmo.

WSPIERAJMY LOKALNE FIRMY!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki