REKLAMA

W niedzielę 29 listopada w hali MOSiR w Katowicach rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Śląska w Ju-jitsu. W zawodach organizowany przez Śląski Związek Ju-jutsu stoczona ponad 800 pojedynków, w których uczestniczyło 440 zawodników reprezentujących 56 klubów z całej Polski. W trwającym kilkanaście godzin turnieju bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Klubu Sportu Walki „Satori” Jaworzno, zajmując wysokie lokaty i zdobywając liczne medale.

Wśród sportowców reprezentujących jaworznickie barwy złote medale wywalczyli: Adela Niciarz kat. U14 -57kg, Szymon Kałuża kat. U14 -38kg oraz Nicolas Szumilas kat. U12 -27kg. Na drugich stopniach podium uplasowali się: Hanna Kałuża kat. U16 -63kg, Karolina Krzysica kat. U16 -63kg, Martyna Chudoba kat. U16 -52kg, Nikodem Łukajczyk kat. U12 -38kg oraz Miłosz Królczyk kat. U12 -34kg. Na trzecim stopniu podium rywalizację ukończył Alan Wściubiak kat. U10 -24kg. W niezwykle wymagającym turnieju zawodnicy Klubu Sportów Walki „Satori” Jaworzno prowadzeni do boju przez trenerów Łukasz Proksa i Daria Mamica zostawili serce na macie i stoczyli wiele bardzo widowiskowych i wyrównanych pojedynków. Gratulujemy wyników i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.

Start w zawodach odbył się w ramach zadania „Ju-jitsu i Judo: Trening czyni mistrzem” wspieranego przez Urząd Miasta Jaworzna. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnych treningów  ju-jitsu i judo, które odbywają się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Jaworznie. Więcej informacji www.jujitsu.satori.jaw.pl, www.facebook.com/jujitsu.satori.jaw, telefon 502 138 185.

źródło: Satori Jaworzno

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki