Wielkie budowanie w LEGO Masters- Daniel i Wiktor z Jaworzna

Odreagowanie, oderwanie się od codzienności, zanurzenie się, choć na chwilę w świecie mniej realnym, bardziej przyjaznym, który możemy budować wedle własnych potrzeb, niezwykła zabawa i ogromny talent- właśnie tak można opisać hobby Daniela i Wiktora, mieszkańców naszego miasta, którzy wzięli udział w programie LEGO Masters.

REKLAMA

Tata Daniel i syn Wiktor to niezły klockowy duet. W programie LEGO Masters, w którym wzięli udział, pokazali, że klocki lego to ich ogromne hobby.

Wiktor rozpoczął swoją przygodę z klockami w wielu 6 lat, kiedy to dostał je pierwszy raz w prezencie. Bardzo często w wolnych chwilach razem układają przeróżne budowle – a jest z czego układać, bo klocków mają co niemiara.

Udział w programie wymyślił i zaproponował Wiktor. Potem już się wszystko szybko potoczyło, udało im się przejść eliminacje i dostać do programu. To była dla nich niezwykła przygoda.

„Zobaczyłem na YouTube u jednego youtubera, że są castingi do programu LEGO Masters. Powiedziałem tacie, że chciałbym się zgłosić, tata oczywiście się zgodził. Zgłosił mnie, a później się okazało, że w tym programie bierze udział tak naprawdę para i przez to tata też się wkręcił w to wszystko” – powiedział nam Wiktor.

„Powiedziałem Wiktorowi, że ja nie koniecznie bym chciał wziąć udział w programie, ale skoro tak bardzo mu zależy, to oczywiście się zgadzam. Szczerze powiedziawszy, nie wierzyłem, że się dostaniemy, bo oglądałem wcześniej wersję amerykańską i australijską i widziałem ten profesjonalizm, z jakim oni budują swoje modele i myślałem, czy w naszym przypadku to ten poziom, żeby się zgłaszać, czy mamy jakiekolwiek szanse. Jednak po przemyśleniach powiedziałem do Wiktora a czemu nie”. – stwierdził pan Daniel.

Każdy odcinek programu, w którym brali udział, wzbudzał w nich nie tyle stres czy dadzą radę, jak dobrą zabawę i niezwykłą przygodę.

Z programu odpadli niestety w 4 odcinku, tak niewiele brakowało, żeby nasi jaworznianie znaleźli się w finale. Ale ogromnym sukcesem jest to, że doszli do półfinału pierwszej edycji programu Lego Masters Polska! Należą się im wielkie brawa.

Panowie oprócz układania klocków, w czym są naprawdę mistrzami, mają wiele innych i ciekawych zainteresowań. A na co dzień czym się zajmują? Wiktor to uczeń ósmej klasy sportowej o profilu siatkówki Szkoły Podstawowej nr 16 w Jaworznie, a pan Daniel prowadzi biuro tłumaczeń specjalistycznych Best Text.

Już w sobotę 19 grudnia o 20.00 w stacji TVN możecie zobaczyć Wiktora w specjalnym, świątecznym odcinku LEGO Masters.

Wielkie gratulacje dla Was panowie i powodzenia w dalszym budowaniu i projektowaniu!

Artykuł Daniela – Bo Lego to: zabawa, nauka, kreatywność, sztuka, zdumiewające ciekawostki i inwestycje w linku poniżej: 

http://besttext.pl/tlumaczenia_pisemne_niczym_dunskie_klocki_lego_konstrukcje_i_inwestycje,1504

Wiktora projekty i nowe budowle z klocków lego możecie śledzić na jego publicznym profilu  na Instagramie:

https://www.instagram.com/viksbricks/ 

 

 

 

 

 

 

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki