Zabudowa balkonów to inwestycja, która cieszy się powodzeniem lokatorów SM Górnik

Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik w tym roku realizowała już zabudowę balkonów na Osiedlu Stałym na trzech budynkach, ta inwestycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i powodzeniem lokatorów, dlatego też spółdzielnia ponownie wyszła z taką propozycją.

REKLAMA

W lipcu prowadzone były rozmowy pracowników Spółdzielni Górnik z lokatorami swoich zasobów odnośnie dobudowy balkonów. Teraz spółdzielnia ma już deklarację mieszkańców, którzy zechcieli balkony. Więc czas na podpisanie umów.

Dobudowa balkonów odbędzie się na ulicy klonowej 11,13 na ulicy Aurelii Stachurki 8 do 14 i na ulicy Tysiąclecia 2 do 14. By przystąpić do projektowania tego zadania przez spółdzielnię, musi być minimum 50% chętnych lokatorów, w tym przypadku ten próg 50% został przekroczony, wiec spółdzielnia może podjąć kolejne kroki do zrealizowania tego zadania.

Zarząd apeluje również, jeśli ktoś będzie chciał taką deklarację złożyć, ma jeszcze taką szansę.

Rozpoczęcie prac nastąpi w maju, a termin zakończenia planowany jest na koniec czerwca 2021 r.

Koszt nowych balkonów jest w pełni pokrywany przez właścicieli mieszkań, jednak spółdzielnia nakłada cały nadzór, projekty i jego realizację, jak również wykonuję we własnym zakresie zadaszenia balkonów.