Z zawodów ALMMA (Amatorska Liga MMA) 188 w Sochaczewie – Mistrzostw Mazowsza i Mistrzostw Polski Młodzieżowców zawodnik Sparty Jaworzno – Marcel Hulbój przywiózł złoty medal.  Zawody odbyły się 13.12.

 
Marcel wszystkie 3 walki wygrał przed czasem swoją koronną techniką „balachą” – ćwierćfinał w 30 sekund, półfinał w 15 sekund, a w finale potrzebował 3 minuty, aby skończyć swojego przeciwnika.
Dla Marcela był to dopiero drugi start na zawodach Amatorskiej Ligi MMA – w pierwszym starcie pokazał się z bardzo dobrej strony, ale nie nie udało się zdobyć medalu. Po tej lekcji zostały wyciągnięte wnioski, ciężka praca na na treningach i w głowie przyniosła najwyższe miejsce na podium.
 
W zawodach zadebiutował również drugi zawodnik Klubu – Artur Dyl, który co prawda znalazł się poza podium, jednak walka ćwierćfinałowa dała jasny obraz tego, że umiejętności Artura stają się coraz lepsze i idzie on w bardzo dobrą stronę swoich sportowych startów. Podczas walki ćwierćfinałowej Artur zostawił mnóstwo serca w oktagonie i przegrał nieznacznie ze swoim przeciwnikiem, ale trenerzy są pewni, że kwestią czasu jest regularna obecność Artura na kolejnych zawodach.
 
Start w ALMMA 188 był ostatnim w roku 2020 – mimo wiadomej sytuacji zawodnicy Sparty zdobyli sporo ważnych medali i już niedługo podsumują ten specyficzny czas.
 
źródło: Sparta Jaworzno