REKLAMA

Razem ze znajomymi w dobie pandemii szukacie pomysłu na spędzenie wspólnego czasu? W takim razie warto wybrać zajęcie, które będzie zarówno rozrywkowe, jak i produktywne. Taką zabawą z pewnością jest paintball, który posiada sporo zalet. Warto wybrać takiego organizatora paintball’u, który oferuje wysokiej jakości sprzęt, a także dodatkowe atrakcje, jak chociażby wyznaczone miejsce na ognisko.

Zalety gry w paintball

Poligony paintballowe od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Jest to m.in. świetna forma na firmowe spotkania integracyjne czy też spędzenie urodzin w doborowym gronie. Oprócz tego taka forma aktywności najczęściej odbywa się na świeżym powietrzu. To pozwala dotlenić nasz organizm w przyjemny sposób. Nie ma nic lepszego niż spędzanie wolnego czasu wśród swoich znajomych, na świeżym powietrzu, wykonując do tego przyjemną aktywność fizyczną. Dodatkowo piękne miejsce na ognisko wraz z grupką znajomych pozwoli nam się odpowiednio zrelaksować, odprężyć oraz odetchnąć po wysiłku. Taka rozrywka to przede wszystkim możliwość oderwania się od obowiązków dnia codziennego, ale nie tylko.

Do zalet uprawiania paintballu zaliczyć należy również możliwość poprawienia kontaktów między członkami jednej drużyny. Jak wiadomo gry zespołowe wymagają odpowiedniej współpracy pomiędzy członkami zespołu. Komunikacja oraz chęć realnej pomocy kolegom z drużyny pozwala nam zdobyć dodatkowe kompetencje oraz doświadczenie z zakresu współpracy z ludźmi oraz zarządzania.

Największe pole paintballowe w Polsce

Na koniec warto dodać, że w Polsce funkcjonuje wielu organizatorów, którzy oferują możliwość świetnej zabawy. Największym polem paintballowym w Polsce jest Arena Mocy, która posiada aż 4 pola do paintballa, najlepszy i najbardziej bezpieczny sprzęt paintballowy oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji między innymi takich jak wyodrębnione miejsce na ognisko, gdzie można miło spędzić czas po rozgrywce w gronie przyjaciół. Odpowiednio zaprojektowane poligony do paintballa oraz strzelnice pozwalają uczestniczyć w takiej formie rozrywki zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Wiek oraz płeć nie ma tutaj żadnego znaczenia, ponieważ ta forma rozrywki nie ma żadnych odgórnych ograniczeń. Warto więc oderwać się od komputera i codziennych obowiązków i oddać się w wir szalonej rozrywki na świeżym powietrzu ze świetnymi ludźmi.

Jak wygląda rozgrywka paintballowa na największym polu paintballowym w Polsce ?