Nowy utwór Basi Janygi, płyta niebawem

Pandemia pandemią, ale coś trzeba ze sobą zrobić, żeby nie zwariować. Nic dziwnego, że artyści w letarg nie popadli, tworzą na potęgę. Na przykład: uznana wokalistka, jaworznianka Basia Janyga właśnie zaprezentowała swój najnowszy autorski utwór „Tak samo jak Ty”.

Basia Janyga
Basia Janyga
REKLAMA

W komentarzach same ochy i achy. A co zdaniem samej wokalistki w tym utworze najbardziej jej się udało?

Pewien ważny celebryta oświadczył ostatnio, że na sukces ciężko zapracował. Naszym zdaniem pani Basi wszystko przychodzi łatwo – i muzyka i teksty sypane jak z rękawa, męki twórcze nie dla pani Basi.

W tekście nowego utworu pani Basi pojawiło się takie frapujące zdanie: chcę swoim istnieniem coś zmienić. Ale tak globalnie czy lokalnie – pytamy autorkę.

Muniek Staszczyk stwierdził rozbrajająco, że nie chce być King Kongiem show biznesu. A jak pani Basia widzi siebie w tym zwariowanym a może nawet ekscentrycznym świecie?

Piosenka „Tak samo jak Ty” jest jedną z kilkunastu, które ukażą się na autorskiej płycie „kontrasty”. Co z czym będzie kontrastować i jak długo do końca prac nad tą płytą?

Internauci klip do utworu nazwali przepięknym. Dodajmy, że również zaskakuje pomysłami, np. pani Basia po kolana w leśnym jeziorku. Warto zobaczyć, nie zdrzemniecie się znudzeni, choć klip trwa ponad sześć minut.

Tak samo jak Ty Basi Janygi znajdziecie tutaj.

1 KOMENTARZ