Pawilon 72 na Podłężu- otwarte kolejne lokale

REKLAMA

Jak podsumować rok 2020 jednym słowem? Chyba nie jest to możliwe. Był to rok przemyśleń, trudnych decyzji, lepszego poznania swoich potrzeb i innych ludzi, oczekiwań oraz zdobycia nowych doświadczeń. Rok komplikacji, wielu rozczarowań, ale i pewnej nadziei na przyszłość.

Wiele firm pomimo tego trudnego 2020 roku postanowiło się nie poddawać. Otwarło swoje działalności z ogromną nadzieją na lepsze jutro. Tak właśnie było w przypadku Delikatesy Smakołyki, Salon Fryzjerski Renia, Bistro Papu. Wszystkie trzy punkty otwarły się w Pawilonie 72 w tym trudnym 2020 roku.

Salon Fryzjerski Renia prowadzony jest przez przemiłą i doświadczoną ekipę. W Pawilonie 72 otwarli się w maju, w bardzo trudnym czasie. Działają jednak do dziś i czekają na swoich klientów z uśmiechem na twarzy, bo właśnie dla nich się nie poddali.

A czym dokładnie się zajmują? Zapytaliśmy właścicielkę salonu panią Renatę Kopciak.

„Oferujemy usługi fryzjerskie, takie jak balejaże, strzyżenia damskie, męskie, specjalizujemy się również w pielęgnacyjnych zabiegach na włosy. Wykwalifikowany personel służy indywidualnym podejściem do klienta, oferując wysoki zakres usług fryzjerskich”.– powiedziała nam pani Renia.

Bistro Papu to kolejne godne polecenia miejsce, które swoją działalność w Pawilonie 72 rozpoczęło niespełna trzy miesiące temu. Ich tradycyjne i pyszne menu zaspokoi na pewno niejedno podniebienie.

„Nasze Bistro Papu działa od niespełna trzech miesięcy. Otworzyliśmy się i niestety pandemia spowodowała, że musieliśmy się bardzo szybko zamknąć. Jednak nie poddajemy się i działamy dalej dla naszych klientów. Gotujemy tradycyjne potrawy, na bazie przepisów i receptur naszych babć, mam. Nie są to udziwnione potrawy, ale jedno wiemy na pewno, są pyszne i świeże”. – powiedziała nam menager Bistro Papu.

Trzecią firmą, która działa w Pawilonie 72 od początku grudnia, są Delikatesy Smakołyki, pyszne wyroby garmażeryjne.

W ofercie Delikatesów Smakołyki znajdziecie potrawy dla każdego i na każdą kieszeń. Są i pasty, sałatki, surówki, makarony, mięsa, pierogi, zupy czy desery. Oj jest, w czym wybierać. Gotują z pasją, dbając o czas i wygodę klientów.

„Miejmy nadzieje, że w końcu wszystko wróci do normalności” – tak powiedziała nam, pani menadżer z Bistro Papu, a pani Renia z Salonu Fryzjerskiego pragnie złożyć wszystkim klientom najlepsze życzenia noworoczne.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki