REKLAMA

Wydawać by się mogło, że z biegiem lat popularność gier przeglądarkowych zacznie maleć. Nic bardziej mylnego! Darmowe gry online cały czas cieszą się sporym zainteresowaniem, zauważyć można nawet trend wznoszący. Wygląda na to, że przeglądarkowe gry nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Które z nich są najbardziej popularne? Jak w nie grać? Czym się cechują?

Gry Ogień i Woda

Jest to seria przygodówek z ogniem i wodą, w którą może grać jedna lub dwie osoby. Polega na tym, że rozwiązuje się różnorodne zagadki, przy czym po rozwiązaniu przechodzimy do nowych przygód. Główni bohaterowie serii są nietuzinkowi i z pewnością dadzą rozrywkę na najwyższym poziomie. Okazuje się, że na razie powstało pięć oficjalnych części gry, przy czym planowane są kolejne:

  • Ogień i Woda 1: Leśna Świątynia,
  • Ogień i Woda 2: Świątynia Światła,
  • Ogień i Woda 3: Świątynia Lodu,
  • Ogień i Woda 4: Kryształowa Świątynia,
  • Ogień i Woda 5: Żywioły.

Ponadto, mamy możliwość zagrania w oficjalną przeróbkę serii, która nosi nazwę The Fireboy and Watergirl: Treasure Addiction. W tym przypadku także musimy biegać, skakać i zbierać, a także współpracować z bohaterami. Ogień i Woda jest wciągającą grą, która zadowoli każdego miłośnika zagadek i nowych przygód w strefie online.

Gry Kulki

Kolejna propozycja ciesząca się sporym uznaniem to Kulki, które są klasyką gier z kulkami, czyli tradycyjnego bubble shooter. Stanowią połączenie gry logicznej ze zręcznościową, gdzie konieczne jest dopasowanie do siebie odpowiednich elementów. Bubble mają dosyć podobne zasady – gracz wystrzela po jednej z kulek z broni i stara się trafić tak, aby połączyła się z kulkami o takim samym kolorze. Co ciekawe, gra zręcznościowa tego typu powstała w latach dziewięćdziesiątych i od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Wybrać możemy tradycyjne kulki, które układa się w rzędach, poziomo lub pionowo. Innym rozwiązaniem jest Space Bubbles, gdzie strzelamy kulkami. Na uznanie zasługuje również gra o nazwie Bubble Shooteer Zuma. W tym przypadku naszym zadaniem jest zlikwidowanie łańcuchów bil o tym samym kolorze. 

Gry Kulki wymagają od gracza logicznego myślenia i zręczności. Zajmują czas na bardzo długo i z pewnością są wciągające.

Gry traktory

Gry Traktory

Gry z serii Traktory pozwolą nam wrócić do czasów dzieciństwa. Z zabawy skorzystają zarówno dzieci, jak i dorośli. Zyskujemy możliwość zamienienia się w wirtualnego rolnika, który sieje, zbiera plony, kosi trawę i wykonuje inne czynności w gospodarstwie rolnym. Symulator traktora daje wiele frajdy nie tylko najmłodszych graczom. Ta darmowa gra online wymaga na początku przejścia małego tutorialu, czyli nauki jazdy traktorem. Rolnicze gierki zachęcają do poznania tego świata, przy czym dają możliwość nauczenia się nowych rzeczy. 

grach z traktorami i kombajnami głównym bohaterem jest rolnik, jednak nie jedynym. Naszym zadaniem bardzo często jest stawianie stodoły, zakup nasion, opieka nad zwierzętami hodowlanymi. Hitem jest gra Harvest Moon, która już od lat cieszy się sporym zainteresowaniem wśród graczy online. Ciekawie prezentuje się także Tractor Delivery, który przyciąga wzrok ciekawą grafiką. Gracz musi dostarczać dane dobra w celu rozwoju gospodarstwa, przy czym staje często przed przeszkodami w formie wiejskich stworzeń. Humorystyczna gra przeglądarkowa to doskonała rozrywka dla dorosłych i dla dzieci. 

Darmowe gry online cały czas są na topie. Mimo upływu lat zauważyć można wzrost zainteresowanie gierkami, które stanowią doskonałą formę rozrywki dla każdego z nas. 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki