REKLAMA

Jeżeli szukasz efektywnego sposobu na to, aby rozreklamować swoją firmę, to potykacz kredowy może być dla ciebie doskonałą opcją. Przeważnie potykacze są spotykane na ulicach miast, przy różnego rodzaju restauracjach, kawiarniach czy barach. Oczywiście korzysta z nich nie tylko branża gastronomiczna, ale także wiele innych sektorów. Ich zadaniem jest zainteresować przechodniów do tego stopnia, aby wstąpili do danego miejsca. Często na potykaczach rozpisane są dania lub usługi dnia oraz widnieją ciekawe oferty specjalne. . Czasami jednak można znaleźć narysowane na potykaczach śmieszne rysunki lub zapisane dowcipy, które mają na celu rozśmieszenie przechodniów i zwrócenie ich uwagi.

Jakie potykacze można znaleźć w asortymencie sklepu Blackdecor?

Poznaj ofertę potykaczy kredowych w sklepie Blackdecor – jest ona naprawdę różnorodna. Potykacze, które można znaleźć w asortymencie różnią się między sobą przede wszystkim wielkością – niektóre są mniejsze, inne większe, dzięki czemu każdy wybierze coś dla siebie. Dostępne są także wersje mini, które często wybierane są do domów, aby dzieci miały na czym malować.

Dodatkowo, w potykaczach różne są także wykończenia – niektóre mają je w kolorach naturalnych, drewnianych, a inni w kolorach takich, jak biały czy czarny, który zlewa się z tablicą kredową znajdującą się w środku.

Dlaczego warto zainwestować w potykacze kredowe?

Jest wiele zalet, jakie dają stojące tablice kredowe. Przede wszystkim zapisane na nich informacje będą się trzymać niezależnie od panującej na zewnątrz pogody. Może wiać, świecić mocne słońce, czy padać deszcz – kreda utrzyma się na potykaczu. Kolejną ogromną zaletą proponowanych potykaczy jest także ich jakość wykonania. O co chodzi? Przede wszystkim o zastosowane materiały – wiele z nich zostało wykończonych za pomocą okuć ze stali nierdzewnej, dla której żadne warunki atmosferyczne nie są straszne. Oczywiście, dużą zaletą jest także wygląd – każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie czy lubi bardziej rustykalne rozwiązania, czy raczej te nieco bardziej nowoczesne.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie display-kredowy-682x1024.jpg

Gdzie wykorzystać potykacze kredowe?

Jak już zostało wspomniane, tego typu narzędzia do marketingu często wykorzystywane są przez wszelkiego rodzaju restauracje, bary czy kawiarnie. Można je znaleźć zarówno w zatłoczonych uliczkach wielkich miast, jak i w mało uczęszczanych uliczkach mniejszych miast. Ale to nie wszystko. Potykacze mogą być także wykorzystane do promowania także innych biznesów. Z tego typu reklamy korzystają również kliniki medycyny estetycznej, dentyści, salony fryzjerskie i kosmetyczne, czy też salony SPA. Wykorzystać potykacz kredowy można także w innych sytuacjach. Sprawdzi się on bardzo dobrze podczas wesel – wystawiony przed budynek, w którym będzie odbywała się zabawa, będzie informował o tym, kto bierze ślub, lub jak dojść do sali, na której odbywa się wesele.

Sprawdź pełną ofertę tablic kredowych w sklepie Blackdecor!