Uwaga Mieszkańcy, Rozliczenie! Sprawdź skrzynkę pocztową!

Na początku stycznia 2021 roku mieszkańcy spółdzielni Górnik otrzymali książeczki rozliczeń opłat, na których umieszczone zostało kilka ważnych i na pewno przydatnych dla mieszkańców informacji.

REKLAMA

Na książeczkach rozliczeń opłat, które mieszkańcy otrzymali, umieściliśmy kilka ważnych informacji, między innymi numery telefonów do spółdzielni. Informacje zamieszczone na książeczkach na pewno przydadzą się mieszkańcom.- tłumaczy Aneta Stanek, kierownik działu rozliczeń i windykacji SM Górnik.

W niedługim czasie mieszkańcy mogą spodziewać się kolejnej korespondencji od spółdzielni, którą znajda w swoich skrzynkach. A co w niej będzie ujęte? Zapytaliśmy panią Anetę Stanek.

W najbliższym okresie mieszkańcy otrzymają do skrzynek pocztowych informację, a właściwie korespondencje z napisem Uwaga Rozliczenie. W tej korespondencji będą stany wodomierzy odczytane na dzień 31 grudnia 2020 roku. Stany te przekazujemy do weryfikacji naszym mieszkańcom. Prawidłowa weryfikacja tych stanów umożliwi nam dokonanie rozliczenia wody, które to rozliczenie mieszkańcy otrzymają w lutym.– objaśniła pani Aneta Stanek.

Spółdzielnia prosi o szczególne zwrócenie uwagi przez mieszkańców na korespondencje z nadrukiem Uwaga Rozliczenie SM Górnik.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement