„Wszystkie odpowiedzi, jakie otrzymuję od MZDiM, są pozbawione rzetelności”- Barbara Ziętek

Barbara Ziętek Radna Miasta Jaworzna coraz częściej otrzymuje sygnały od mieszkańców o konieczności dokonania napraw dróg czy chodników na terenie Jaworzna. Mieszkańcy niejednokrotnie proszą o pomoc radną.

REKLAMA

Takie sygnały mieszkańców, jak i swoje uwagi i spostrzeżenia o stanie dróg czy chodników w naszym mieście, próbuje rozwiązać. Niejednokrotnie pisała interpelacje do Urzędu Miasta Jaworzna, by zająć się stanem dróg czy chodników, które bezdyskusyjnie powinny być naprawione. Jak stwierdziła pani Barbara, Dyrekcja MZDiM pisząc odpowiedzi na jej interpelacje, została prawdziwym mistrzem uniku.

W swoich odpowiedziach MZDiM wykazuje wręcz „teflonową odporność na fakty”. A faktem jest, że stan chodników i ulic, o których piszę, jest tragiczny. Wszystkie odpowiedzi, jakie otrzymuję, są pozbawione rzetelności i profesjonalizmu. Cechuje je styl „kopiuj – wklej”. Może Dyrekcję MZDiM nudzą ciągle te same interpelacje dotyczące dziur, ale mieszkańców i mnie one bardzo interesują. Weźmy na przykład ulice Starowiejską i Aurelii Stachurki albo chodnik przy Emilii Plater. Dziura na dziurze łata na łacie. Lakoniczne, nic niewnoszące odpowiedzi typu „iż Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie zna potrzeby w zakresie remontów i przebudów dróg i zamierza je realizować zgodnie z możliwościami” są moim zdaniem niestosowne w stosunku do zainteresowanych mieszkańców. – twierdzi Barbara Ziętek Radna Miasta Jaworzna.

W wielu miejscach naszego miasta powinien odbyć się remont nawierzchni jezdni, chodników, czy poboczy tak jak w przypadku ulicy Starowiejskiej, Aurelii Stachurki czy innych ulic np. ulicy Radosnej i Marii Skłodowskiej Curie.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ