REKLAMA

Zwykłe wakacje nad Bałtykiem wielu osobom nie kojarzą się zbyt dobrze. Tłumy ludzi, nuda, leżenie na plaży i przebywanie w jednym miejscu. Zdecydowanie ciekawszym rozwiązaniem jest zwiedzanie Bałtyku. Można to zrobić wygodnie z pokładu komfortowego jachtu. Dlaczego warto?


Zwiedzaj Bałtyk z pokładu jachtu żaglowego.

Mieć do dyspozycji swoje własne lokum na morzu, to niesamowita wolność. Ogromną swobodę daje możliwość zaplanowania sobie trasy rejsu i wynajęcie jachtu w Marinie Kołobrzeg przez https://nordwinds.pl. Mając odpowiednie uprawnienia, można samodzielnie obsługiwać jacht, albo też zdać się na wsparcie doświadczonego skippera, który stanie za sterami. Takie rozwiązanie to możliwość podziwiania ciekawego wybrzeża Bałtyku nie tylko na terenie naszego kraju.

Poza tym dotrzeć można w miejsca, do których trudno dopłynąć dużym promem, a już na pewno nie jest to możliwe w tak krótkim czasie. Warto poeksplorować wyjątkowe wyspy duńskie, szwedzkie, niemieckie, czy polskie. Spojrzeć na ten region z zupełnie innej perspektywy. 

Komfortowy jacht Sun Odyssey 379 sposobem na wyjątkowe wakacje

Wygoda podczas wyjazdu jest kwestią bardzo ważną. Jacht typu Sun Odyssey 379 pozwoli na komfortowy wypoczynek. Przeznaczony dla ośmiu osób, zapewnia wszelkie udogodnienia. Trzy dwuosobowe kabiny, prysznic z ciepłą wodą, kuchenka z piekarnikiem, czy wysokiej klasy odtwarzacz z głośnikami, to tylko niektóre z udogodnień, które pozwolą poczuć się jak w domu. Mimo dużej pojemności jacht ma niewielkie rozmiary i jest wyposażony w dwa koła sterowego, dzięki czemu jest łatwy w prowadzeniu.

Projektanci zadbali również o kwestię najważniejszą, czyli o bezpieczeństwo. Profesjonalny sprzęt ratunkowy dla każdego pasażera, pneumatyczna tratwa ratunkowa, czy radiopława naprowadzająca pozwolą czuć się pewnie nawet w sytuacji, gdy na przykład na środku dużego akwenu zaskoczy nas zła pogoda. 

Jak widać, istnieje ciekawszy sposób na spędzenie niezapomnianych wakacji nad Bałtykiem. Warto przesiąść się ze statycznego apartamentu nad morzem w komfortowy jacht, dzięki któremu na nowo odkryjemy uroki tego wyjątkowego akwenu morskiego, jakim jest Bałtyk. Za sprawą wyjątkowego sposobu przemieszczania się, na pokładzie jachtu Sun Odyssey 379, poznać można miejsca, do których nie mielibyśmy okazji dotrzeć w tak krótkim czasie, podróżując w sposób tradycyjny. W ofercie Czarter Bałtyk na stronie nordwinds.pl można znaleźć więcej ciekawych jachtów takich jak Bavaria c50, Oceanis 41 czy też dobrze znana i ceniona przez polskich żeglarzy Delphia 40.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki