W Przedszkolu Miejskim Nr 15 w Jaworznie po raz kolejny uczestniczyliśmy w zbiórce pieniędzy „Góra Grosza”, która trwała od października 2020 r. do 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2021. 

REKLAMA

Rozpoczynaliśmy zbieranie w tym trudnym czasie, ale wspólnymi siłami       i zaangażowaniem dzieci, rodziców i personelu Przedszkola udało nam się uzbierać  kwotę 338,86 zł, bo każdy z nas czuł potrzebę pomocy i zagrania kolejny raz z Orkiestrą Jurka Owsiaka  wspierając tą piękną i jak potrzebną akcję. 

Finał z głową” – to hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Zbieraniem pieniędzy i organizatorem była nauczycielka pani Monika Merc, ale nie było by tego gdyby nie wsparcie Dyrektora i całego personelu. Prowadzona akcja w przedszkolu sprawiała maluchom dużo radości i uświadamiała im, że przyczyniają się do pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom. 

Ta Akcja przedszkolna potwierdza, że przedszkolaki maja wielkie serca i będą grać do końca świata i jeden dzień dłużej. SIEMA ! 

Monika Merc