Od ponad roku życie naszego jaworznianina Macieja Kazana, tak dobrego i aktywnego człowieka wygląda zupełnie inaczej, niż by chciał.

REKLAMA

Zawsze marzył o tym, by być sprawnym, zdrowym człowiekiem, takim, który niezależnie od sytuacji da sobie radę. Niestety, codzienność pisze nam zupełnie inne scenariusze, niż sobie tego życzymy. Od pewnego czasu budzi się ze świadomością, że jest poważnie chory. Zespół ciężkiej niewydolności oddechowej, zapalenie tkanki łącznej, zapalenie tkanek miękkich podudzia lewego, dodatkowo wykryto u niego nieokreśloną przewlekłą zaporową chorobę płuc, okresowe bezdechy senne, a także cukrzycę z wieloma powikłaniami.

Przez dłuższy czas myślał, że poradzi sobie sam, lecz przyszedł czas, kiedy musi prosić o pomoc. O pomoc ludzi o dobrym sercu, bo bez nich nie będzie w stanie dalej się leczyć, a to postawa by mógł spokojniej żyć. Koszty związane z lekami i opatrunkami są ogromne.

Proszę Was o pomoc, o każdą złotówkę, dzięki której będę spokojniej i godniej żyć!Zawsze można na Was liczyć drodzy jaworznianie. Wiem, że i w tym przypadku los naszego mieszkańca Jaworzna nie będzie Wam obojętny i że pomożecie! Zbieramy dla Macieja na roczny zapas leków i opatrunków. Liczy się każda złotówka, którą możecie przekazać, klikając w link poniżej:

https://www.siepomaga.pl/maciej-kazana

Pomagajmy, dobro wraca!!