LOFRA Italy – Dlaczego kolorowe lodówki są dokładnie tym, czego potrzebuje nasza kuchnia?

REKLAMA

 

Coraz częściej widoczny jest trend, w którym Polacy szukają niestandardowych rozwiązań aranżacyjnych w swoich kuchniach. Idealnym tego przykładem są kolorowe lodówki w stylu retro, które w idealny sposób rozświetlą pomieszczenie, rozganiając monotonność i swojego rodzaju nudę. Nie czekaj więc i już teraz dowiedz się o nich wszystkiego, co najważniejsze!

 

  1. Kolorowa lodówka – Odrodzenie stylu retro.
  2. Kolorowa lodówka – Nowoczesność ukryta pod klasycznym wyglądem.
  3. Kolorowa lodówka dla wymagających użytkowników.
  4. Co jeszcze warto wiedzieć?

 

Kolorowe lodówki, oprócz spełniania swoich podstawowych funkcji chłodzenia i przechowywania żywności, stają się urządzeniem prawdziwie wyjątkowym w naszej kuchni. Nabierze ona kolorytu, a przy odpowiedniej kompozycji całości może być nieustannie udoskonalana. Pewnym jest, że każda osoba wchodząca do tego pomieszczenia w pierwszej kolejności spojrzy właśnie na lodówkę – centralną postać. Czym jednak dokładnie się charakteryzuje i jakie posiada możliwości? Poniżej znajdują się odpowiedzi na te pytania.

 

LOFRA | Kolorowa lodówka – Odrodzenie stylu retro

 

Od kilku lat zaobserwować możemy wyraźne odrodzenie stylu retro w aranżacji mieszkań i domów. Potwierdzają to również projektanci wnętrz, którzy bardzo chętnie sięgają po tę stylizację. Trudno się temu dziwić, gdyż styl retro potrafi do każdego pomieszczenia wprowadzić wyjątkowe ciepło i poczucie estetyki. Widzimy to szczególnie w kuchni, gdzie statystycznie spędzamy najwięcej czasu podczas spożywania posiłków i rozmów z domownikami. Co istotne, wysokiej jakości producenci sprzętu AGD, zdając sobie sprawę z zapotrzebowania na urządzenia w stylu retro, jak np. lodówka kolorowa, szeroko dostarczają go na rynek. Idealnym tego przykładem jest asortyment firmy lofra.pl/lodowki, będący niekwestionowanym liderem spośród producentów sprzętu AGD w stylu retro.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie obraz_1-3.jpg

LOFRA | Kolorowa lodówka – Nowoczesność ukryta pod klasycznym wyglądem

 

Należy pamiętać, że kolorowe lodówki w stylu retro nie są jednocześnie urządzeniami przestarzałymi czy nieekonomicznymi – bynajmniej! Podczas ich produkcji wykorzystano pełnię możliwości, jaką daje nowoczesna technologia. Pod chłodziarką o efektownym designie mieści się wszystko to, czego oczekują najbardziej wymagający użytkownicy. Lodówka kolorowa posiada wnętrze imponujących rozmiarów, które jest w stanie pomieścić bardzo wiele produktów, a podwójne drzwiczki, otwierające się w przeciwne strony, pozwalają na komfortowy dostęp do wnętrza. Znajdziemy tam specjalne pojemniki (z wentylatorem) przystosowane do przechowywania warzyw, owoców, ale i mięsa czy ryb. Dzięki nim świeżość jedzenia zostanie zachowana przez znacznie dłuższy czas. W kolorowych lodówkach nie zabrakło miejsca także na soki oraz wodę – przygotowane tak, aby w pełni uniemożliwić rozlanie się płynu. Zwolennicy zimnych napoi docenią również wbudowaną w lodówce kostkarkę lodu oraz dozownik na wodę i lód.

 

LOFRA | Kolorowa lodówka dla wymagających użytkowników

 

Jak zostało wspomniane, kolorowe lodówki są w stanie zadowolić każdego. Już same możliwości kolorystyczne pozwalają na dobranie ich do niemal każdej kompozycji – lodówki od wysokiej klasy producentów znajdziemy w takich barwach jak: czarny, bordowy, srebrny czy nawet w kolorze kości słoniowej. Ponadto posiadają one najwyższą klasę wydajności (A), stając się sprzętem wręcz nieodzownym, ale i łatwo sterowalnym. Taki stan uzyskujemy dzięki elektronicznym wyświetlaczom, które oprócz sterowania pozwalają na kontrolowania urządzenia. Ustawiona temperatura jest utrzymywana wewnątrz poprzez mechanizmy działające w pełni automatycznie, czego nie zakłóca nawet oświetlenie uruchamiane podczas otwierania lodówki (w najmniejszym stopniu nie emituje ciepła).

Lodówka kolorowa retro jest wyposażona także w system No Frost Premium – jego działanie polega na odprowadzaniu wilgoci z zamrażalnika, co zapobiega wytwarzaniu się niepotrzebnego, zajmującego miejsce lodu. Będzie to również idealny wybór dla osób, które cenią sobie ciszę: lodówka pracuje z maksymalnie zminimalizowanym hałasem, co w przypadku konkurencyjnych produktów nie jest wcale oczywistością.

 

LOFRA | Co jeszcze warto wiedzieć?

 

Biorąc pod uwagę powyższe cechy charakterystyczne, kolorowe lodówki w stylu retro będą wręcz oczywistym wyborem dla osób chcących w wyjątkowy sposób przeprowadzić aranżację kuchni. Jest to sprzęt który, mimo klasycznego wyglądu, oferuje nam najnowsze rozwiązania technologiczne, wspierając jednocześnie ekologię (dzięki swojemu działaniu), co zwłaszcza w obecnych czasach jest szczególnie ważne. Pamiętając o tym, zakupimy lodówkę nie tylko idealnie spełniającą swoje podstawowe funkcje, ale i będącą nietuzinkową ozdobą, podnoszącą walory estetyczne naszej kuchni oraz całego mieszkania.

Warto także pamiętać, że lodówka kolorowa to wymarzona opcja również dla wieloosobowej rodziny, której zapotrzebowania na żywność są znacznie większe. Klasyczne lodówki (standardowych rozmiarów) mogą ulec szybkiej awarii, będąc przeciążone długotrwałą pracą przy zbyt dużej ilości przechowywanych produktów.

undefined

1 KOMENTARZ

  1. Czy ja wiem, ja mam u siebie standardowy model i nie mam z tym problemu. Szukałem urządzeń w kolorze czarnym, bo takie mi pasują do wystroju, nawet iRobota kupiłem w tym kolorze. Jak brać urządzenia to wszystko na raz wychodzi taniej.