27 lutego w Sochaczewie na zawodach ALMMA 191 – X Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych bezkonkurencyjny okazał się Marcel Hulbój, który rozniósł swoją kategorię junior -61 kg wygrywając wszystkie 4 walki przed czasem.

REKLAMA

Marcel w drodze do finału odprawiał 3 swoich rywali w niecałą minutę, natomiast w finale potrzebował 3 minut, aby skończyć walkę przed czasem i zdobyć drugie z rzędu zwycięstwo w turnieju Amatorskiej Ligi MMA.

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to już za miesiąc 27 marca zawodnik ponownie wejdzie do oktagonu w turnieju o Puchar Polski ALMMA.

Podczas zawodów odbył się również turniej BJJ NoGi, podczas którego zadebiutowało 3 zawodników – Artur Cieślak, Patryk Wołos i Kamil Bujniak.

Chłopakom co prawda nie udało się stanąć na podium, ale pokazali się z bardzo ambitnej strony i po raz pierwszy zasmakowali rywalizacji na zawodach.

W turnieju wystartował także Mateusz Sment (junior), który z racji braku przeciwników w swojej kategorii wiekowej musiał stoczyć ciężki bój z dużo starszym zawodnikiem. Cała czwórka zapowiada już kolejne starty.

Równolegle w Bielsku delegacja Klubu wzięła udział w seminarium z Marcinem Różalskim, a w Mysłowicach na treningu kadry Śląska w Ju Jitsu.

źródło: Sparta Jaworzno

 
 
- REKLAMA -
Zewnętrzne linki