Nie dość, że wrak samochodu blokuje miejsce parkingowe to zamienił się w śmietnik

Samochodów przybywa, a znalezienie w mieście miejsca parkingowego z roku na rok jest coraz trudniejsze. Tym bardziej zmotoryzowanych mieszkańców do ogromnej złości doprowadzają porzucone tam wraki.

REKLAMA

Kłopotliwa sytuacja sprawia, że każdy skrawek wolnego miejsca na parkingu jest na wagę złota. Tak jest właśnie w tym przypadku gdzie pracownicy Zakładu Górniczego Sobieski, nie dość, że nie mają gdzie parkować, to tak cenne miejsce parkingowe zajmuje wrak samochodu, który aktualnie zamienił się w śmietnik.

Pracownicy pobliskiej kopalni już od dłuższego czasu mierzą się z tym problemem. Stary volkswagen zajmuje tam jedno z cennych miejsc parkingowych. W każdym razie ten stary volkswagen z samochodem ma już niewiele wspólnego: szyby są powybijane, karoseria pordzewiała, a ilość śmieci wrzucanych do niego, zbliża jego funkcjonalność do śmietnika, nie automobilu.

Podsumowując, przeżarte rdzą, z wybitymi szybami, wrasta w asfalt. Jego właściciel porzucił go lub używa jako nośnika wątpliwej reklamy. Nie tylko szpeci otoczenie, ale przede wszystkim zajmuje cenne miejsce parkingowe.

Może ktoś przypomni sobie, że dawno temu zaparkował w tym miejscu i zabierze swoją zgubę.

2 KOMENTARZE