REKLAMA

Pranie jest jedną z tych czynności, która towarzyszy człowiekowi, odkąd zaczął nosić ubrania. W pralkach pierzemy jednak nie tylko nasze okrycia. Służą nam także one do prania obrusów, serwet, ręczników, firan, zasłon oraz wielu innych produktów wykonanych z materiałów naturalnych lub syntetycznych. Obecnie w zdecydowanej większości polskich domów znajdziemy pralki, z których korzystamy praktycznie codziennie. W przypadku, gdy prowadzimy pewne przedsięwzięcia, takie jak np. hotelarstwo, ilości prania są na tyle duże, że warto się pokusić o zakup specjalistycznych urządzeń pralniczych. Dzięki nim będziemy mogli na bieżąco prać, to co trzeba uprać, tak aby nasi goście mieli dostęp do usługi na najwyższym poziomie. Inną ciekawą opcją może być postawienie na biznes pralniczy, który może się okazać całkiem dochodowym pomysłem. Wtedy tym bardziej będzie nam potrzebny specjalistyczny sprzęt wysokiej jakości. Warto więc przyjrzeć się takim rozwiązaniom z bliska.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie obraz_1-5.jpg

1. Profesjonalne urządzenia pralnicze prosto z sieci

2. Hotele, szpitale, pralnie przemysłowe – szukajmy dobrych rozwiązań

3. Propozycje, z których warto skorzystać

Profesjonalne urządzenia pralnicze prosto z sieci

Dobrą opcją, która umożliwi nam zapoznanie się z tym, co można nabyć oraz na czym można się oprzeć jeśli chodzi o urządzenia pralnicze, będzie internet. Znajdziemy tam na pewno sporo witryn, które ułatwią nam zaopatrzenie się, np. w pralki przemysłowe. Jeśli więc zależy nam na urządzeniach, które sprawdzą się w różnych warunkach, dobrze by było skorzystać z oferty firmy GastroProdukt Professional. Współpracuje ona na stałe z producentem sprzętu pralniczego najwyższej klasy Grandimpianti. W ciągłej sprzedaży możemy tam nabyć: pralki, urządzenia do prasowania, suszarki, sprzęt umożliwiający pakowanie oraz magazynowanie prania, a także przewożenie go pomiędzy poszczególnymi działami naszej pralni. Dzięki temu kompleksowemu podejściu do zagadnienia mamy pewność, że w jednym miejscu nabędziemy wszystko to, co będzie nam niezbędne do stworzenia małego albo dużego pralniczego imperium. Ich wieloletnie doświadczenie oraz pełen profesjonalizm na pewno ułatwią nam odniesienie ostatecznego sukcesu. Dobra pralka przemysłowa będzie tutaj podstawą naszego działania – warto kupić ją u najlepszych.

Hotele, szpitale, pralnie przemysłowe – szukajmy dobrych rozwiązań

Prawdziwa pralka przemysłowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pojawia się konieczność prania wielkich ilości rzeczy. Na pewno skorzystają z niej szpitale, hotele, akademiki, czy też duże restauracje. Możemy wyróżnić kilka podstawowych typów pralek przemysłowych. Pralki półprofesjonalne charakteryzują się małymi gabarytami i mogą prać średnio do około dziesięciu kilogramów prania. Pralki przemysłowe, zwane fachowo pralnicami albo pralnico-wirówkami mają o wiele większe rozmiary. Niektóre z nich są w stanie wyprać nawet dwieście kilogramów jednorazowo. Tego typu urządzenia sprawdzą się wszędzie tam, gdzie trzeba prać duże ilości pościel. Można także zdecydować się na wybór pralnic wyposażonych w barierę higieniczną, która może być bardzo istotna, np. w klinikach medycznych. Charakteryzują się one tym, że brudną pościel wkładamy z jednej strony pralnicy, a czyste pranie wyjmujemy z drugiej strony. Tym samym wszelkiego rodzaju zarazki, grzyby oraz wirusy mają zdecydowanie utrudniony kontakt z czystym praniem. To na jaki produkt padnie ostatecznie nasz wybór będzie uzależnione od tego, jaką działalność prowadzimy i jaka pralka leży w polu naszych potrzeb.

Propozycje, z których warto skorzystać

Na stronie GastroProduktu znajdziemy więc: pralki SmallPro, pralnico-wirówki Guido, pralnico-wirówki Wavy oraz pralnico-wirówki Wavy High Speed. Wszystkie one zostały wyprodukowane z najlepszych materiałów oraz zaprojektowano je tak, by podołały swoim obowiązkom jak najdłużej. Na stronie firmy możemy nabyć pojedyncze urządzenia, ale można także kupić gotowe zestawy pralnicze, w których skład wchodzi, np.: pralnica, suszarka i magiel. Takie zakupy są często promowane różnego rodzaju gratisami. Dlatego warto się im dokładniej przyjrzeć. Wszystkie urządzenia dostępne w ich ofercie online mają także dokładne techniczne metryki, dzięki którym będziemy mogli na spokojnie zapoznać się z parametrami naszych potencjalnych zakupów. Jeśli jednak nie jesteśmy do końca pewni, czego potrzebujemy, możemy skorzystać z infolinii a także porozmawiać na ten temat z konsultantem albo po prostu przesłać mejla z konkretnym zapytaniami. GastroProdukt dołoży wszelkich starań, by rozwiać wszelkie wątpliwości oraz zaproponować takie rozwiązania, jakie są nam potrzebne. My zyskamy zaś urządzenia, dzięki którym nasze przedsięwzięcie nabierze zupełnie nowych obrotów. Oprócz zakupu pralnico-wirówek czy też magli, itp., w rachubę wchodzi także leasing tego typu urządzeń. Koniecznie więc trzeba odwiedzić ich witrynę internetową, by na własne oczy przekonać się, z jakich opcji możemy skorzystać. Profesjonalne pranie na dużą skalę nigdy nie było tak łatwe – warto zainwestować w to rozwiązanie.

undefined

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement