Pierwsze miejsce w naszej zabawie zajęła Pani Monika Białecka, która uzyskała 120 „lajków” oraz „serduszek”. Jak się jednak okazało, jest to sukces zbiorowy. 

REKLAMA

„Bardzo cieszymy się z wygranej. Nasza inicjatywa do wzięcia udziału w konkursie właściwie jest zawarta w wierszyku. Tak się złożyło, że co czwartek coś zamawiamy. Po oglądnięciu Waszego materiału stwierdziłyśmy, że spróbujemy zawalczyć. Z uwagi na to że jesteśmy zgranym zespołem, informacja o wzięciu udziału w konkursie szybko  rozeszła się po naszych znajomych. Czy weźmiemy udział w kolejnych konkursach? Niewykluczone. Póki co z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim osobom, które nas wsparły abyśmy mogły wygrać. Pączusie są przepyszne”

Jak widać w grupie siła. Na ten mały sukces pracowało trzynaście osób, wsparte przyjaciółmi, rodzinom oraz kolegami z pracy. Dzisiaj, w tłusty czwartek, dzięki zaangażowaniu mogą smakować pyszne pączki prosto z Pączkarni w Galenie. Życzmy im oraz reszcie wygranym smacznego i mamy nadzieje, że przy kolejnych zabawach również będzie tak duże zaangażowanie.     

A zwycięskie dokończenie zdania brzmi tak:

Jem pączki w Galenie….
NIE..to tylko złudzenie,
Bo COVID tak spowodował,
że od ludzi nas odseparował.
Nasz zespół z 13tu osób się składa,
A w czwartki zawsze coś podjada
Ten wyjątkowy bo tłusty jest wreszcie,
może słodko najemy się jeszcze
Gdy konkurs z Galeną wygramy,
nie dotkną nas rosnące kilogramy.
 
- REKLAMA -


Zewnętrzne linki