Ranking dziur – „Akcja dziura” trwa

Akcja pod kryptonimem „Akcja Dziura”. Sprawdzamy, gdzie w naszym mieście najłatwiej urwać koło w samochodzie bądź uszkodzić zawieszenie.

REKLAMA

Dziś odwiedziliśmy dwie ulice w naszym mieście i kolejne piękne okazy, kompleksy dziurowe, czyli drogowe urozmaicenie dla kierowców.

Tu pod lupę wzięliśmy rodzinę dziur na ul. Łazowej w dzielnicy Koźmin. Mieliśmy wątpliwości czy zakwalifikować je jako dziury, czy też jako małe akweny wodne. Głębokie na dobre kilka centymetrów ubytki mogą równać się z najlepszymi. Stan nawierzchni tak cieszy oko, że nie mogliśmy się powstrzymać, aby go nie pokazać. Przejazd tą ulicą wiąże się z niezapomnianymi przeżyciami.Kolejna ulica z niespodziankami to ulica Brzozowa w dzielnicy Dąbrowa Narodowa. To tylko mały fragment, na całej długości drogi gdzie możemy spotkać takie niespodzianki.Okazuje się, że mamy w mieście takie dziury, które mogą pretendować do miana celebrytek. Dzięki swojej niechlubnej popularności oraz wieloletniemu panowaniu na jaworznickich drogach.

Aby pomóc drogowcom w naprawianiu, prosimy internautów o pomoc. Prosimy przysyłać zdjęcia lub lokalizację największych ubytków na drodze, które spędzają wam sen z powiek.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ