Ruszamy z akcją – ranking dziur w Jaworznie

Przeprowadzamy akcję pod kryptonimem „Akcja Dziura”. Sprawdzamy, gdzie w naszym mieście najłatwiej urwać koło w samochodzie bądź uszkodzić zawieszenie. Aby pomóc drogowcom w naprawianiu, prosimy również internautów o pomoc.

REKLAMA

W okresie zimowym problem uszkodzeń nawierzchni występuje zdecydowanie częściej, zwłaszcza gdy dochodzi do częstych zmian temperatur. I szczerze mówiąc mamy mały problem – przemierzając ulice naszego miasta, natknęliśmy się na tyle dziur, że łatwiej byłoby wymienić nieuszkodzone miejsca w Jaworznie.

Ten piękne okazy, które widzicie państwo na zdjęciach poniżej to drogowe urozmaicenie dla kierowców na ul. Martyniaków. Swą misję z pewnością spełniają – gwarantowane, że żaden kierowca nie zaśnie za kierownicą po przejechaniu przez takie dziury.Ta ulica to po prostu – jedna wielka dziura, dziura na dziurze dziurą pogania. Jako że w Polsce częściej, zamiast łatać dziury, stawia się znaki ograniczenia prędkości, lub znaki ostrzegawcze, proponujemy postawić tam taki, który nakazuje jechać z prędkością nie większą niż 20 km/h.

Zapytaliśmy Michała Nowaka z KMP w Jaworznie jak się zachować, gdzie zgłosić, jeśli nasz samochód podczas jazdy zmierzy się z taką dziurą, która finalnie uszkodzi nasz pojazd.Aby pomóc drogowcom w naprawianiu, prosimy internautów o pomoc. Prosimy przysyłać zdjęcia lub lokalizację największych ubytków na drodze, które spędzają wam sen z powiek.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

2 KOMENTARZE

  1. Wczoraj wieczorem na Martyniaków „słupki” informujące o uszkodzeniu drogi na wysokości Cargo poległy i zauważa się je w ostatniej chwili. Pozostałe zresztą też.
    Droga od końca obwodnicy do Designer Outlet Sosnowiec też jak rzeszoto – tylko nie wiem czy to jeszcze Jaworzno czy to już Sosnowiec.