Na okoliczność Światowego Dnia Kota przypadającego na 17 lutego ogłaszamy fotograficzny Wielki Koci Konkurs.

REKLAMA

Co kot to niezwykły oryginał i indywidualista. Opowiadać o każdym można by godzinami, o jego pomysłach na domową nudę, o rozbojach i jego sposobach na obłaskawianie właściciela. Oczywista istnieją też koty grzeczne i wyśmienicie ułożone, milutkie i sympatyczne.

A jaki jest twój kot? Z pewnością jest się kim pochwalić. Wysyłajcie sweet focie swojego kota z krótkim opisem tego oryginała na naszego FB. Dziewięć pierwszych kotów z największą liczbą polubień zostanie nagrodzonych.

Nagrody!
Pierwszą nagrodą jest zaproszenie na wizytę kontrolną do gabinetu weterynaryjnego KARVET (Jaworzno, ul. Grunwaldzka 232), druga nagroda to zaproszenie na wyczesanie kota do Hau Miau Salonu Groomerskiego (Jaworzno, ul. Ludwika Waryńskiego 12/1), nagroda trzecia to bon o wartości 35 złotych na zakupy dla kota w Sieci Sklepów Specjalistycznych Aleanimale ( Jaworzno, sklep na ul. Sienkiewicza), od czwartej do dziewiątej nagrody to kalendarze na rok 2021 i gadżety od jaworznickiego oddziału TOZ.

Wysyłajcie zdjęcia z krótkimi opisami do piątku do godz. 24.00. Głosowanie zostanie zamknięte w niedzielę 21 lutego o godz. 24.00. Wyniki konkursu podamy na portalu jaw.pl, na naszym FB w wtorek 23 lutego i w środę 24 lutego w Co Tydzień. W tym numerze gazety ukażą się fotografie nagrodzonych kotów.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement