Trzy Bramy o #otwieraMY! Proste pytanie, złożona odpowiedź!

„Pytanie wydaje się być proste,[…] a tak naprawdę odpowiedź jest złożona”

REKLAMA

Wielu gastronomów się otwiera, inni tego nie robią, jednak każdy w jakimś stopniu o tym myślał. Dla wielu przedsiębiorców jest to ostatnia deska ratunku, gdyż widmo bankructwa jest coraz bliższe. Restauracja Trzy Bramy również rozważała otwarcie. Szczególnie teraz, tuż przed walentynkami, gdyż co roku organizowali z tej okazji wieczór degustacji. W tym roku wydarzenie nie może się odbyć. Po długich analizach podjęli decyzje o odwołaniu, gdyż nie wyobrażają sobie, aby podczas degustacji pojawiła się kontrola, która zepsuje panująca atmosferę. Podobnie jest w kwestii spotkań biznesowych czy rodzinnych, które mają miejsce w lokalu. Perspektywa kontroli policji czy sanepidu jest na tyle przerażająca, że nie planują się otwierać do czasu rozporządzenia rządu w tej sprawie. Nie chcą narażać siebie i klientów na ogromny stres z tym związany.

Oczywiście wspierają i trzymają kciuki za wszystkich tych przedsiębiorców, którzy postanowili się otworzyć. Zachęcają do odwiedzin ich lokali i kosztowania dań.

Wspierać można też małymi gestami jak „lajkowanie” czy dodawania pozytywnych opinii na różnych portalach, a także co oczywiste, poprzez zamawianie na dowóz czy na wynos. Co ważne klienci sami wychodzą z oddolnymi inicjatywami i wspierają ich, jak tylko mogą, za co bardzo chcą podziękować.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement