Ulica Juliana Tuwima i jej fatalny stan – powracamy do sprawy

Nasza redakcja na prośbę mieszkańców ulicy Juliana Tuwima opisywała ostatnio na portalu jaw.pl problem tragicznego stanu tejże ulicy. Same uszkodzenia i dziury.

REKLAMA

Jak twierdzą mieszkańcy, odcinek tej ulicy jest obecnie bardzo ruchliwy. Jednak aktualny jej stan naraża na poważne uszkodzenia jeżdżących tam samochodów. Jazda po tej ulicy wymaga od kierowcy sporo cierpliwości oraz umiejętności.Do sprawy powracamy ponownie. Tomasz Sędor Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Jaworznie próbując również pomóc mieszkańcom, wystosował interpelacje do prezydenta Miasta Jaworzna, dotyczy ona realizacji remontu ulicy Tuwima. W interpelacji zwraca się z prośbą o remont nawierzchni ul. Tuwima wraz z wykonaniem parkingów po jednej stronie drogi. Jak napisał w interpelacji to jedna z najbardziej zrujnowanych ulic w naszym mieście.Zapytaliśmy również pana Tomasza, jak ocenia stan dróg i chodników w naszym mieście?

Jest wiele dzielnic, w których drogi wymagają generalnego remontu jak na przykład Pszczelnik, Pieczyska, Szczakowa. Naprawdę jest co naprawiać w naszym mieście. Mieszkańcy coraz częściej proszą o pomoc, o interwencje by drogi i chodniki w ich dzielnicach, zostały naprawiane.– powiedział Tomasz Sędor.

Jadąc po tej zniszczonej ulicy Tuwima, kierowcy nie zawsze mają możliwość ominięcia większej dziury. Czasem zdarza się również tak, że zbyt późno zaczynają hamować. W takich sytuacjach ominięcie dziury wiąże się ze zbyt gwałtownym i nagłym manewrem, który może stanowić zagrożenie dla innych użytkowników ruchu.

„Ulica Juliana Tuwima wygląda jak szachownica, pełno na niej uszkodzeń i dziur”

 

 

 

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement