Na konkurs wpłynęły wyłącznie zdjęcia kotków, kiciusiów najukochańszych i najpiękniejszych oraz dwóch równie uroczych psiaków.

Oto wybory internautów –

REKLAMA

I miejsce z 200 polubieniami zdobywa Bella, kotka pani Mileny Ferenc, w nagrodę otrzymuje wizytę kontrolną do gabinetu weterynaryjnego KARVET (Jaworzno, ul. Grunwaldzka 232),

Bella

 

II miejsce z 153 polubieniami wędruje do Filipa, kota pani Dominiki Świderskiej, Filip lubi nutkę elegancji w swoich stylizacjach na bankiety, ale też nie stroni od zwykłych kocich zajęć, nagrodą jest zaproszenie na wyczesanie kota do Salonu Groomerskiego HAU MIAU (Jaworzno, ul. Ludwika Waryńskiego 12/1),

Filip

III miejsce z 137 polubieniami wędruje do Fanty, kotki pani Natalii Bednarczyk, nagrodą jest bon o wartości 35 złotych na zakupy w Sieci Sklepów Specjalistycznych Aleaniamle (sklep w Jaworznie, ul. Sienkiewicza),

Fanta

IV miejsce z 100 polubieniami wędruje do Melisy, jednej z kocich bliźniaczek pani Caro Line,

Melisa

V miejsce z 71 polubieniami zdobył Kacper, kot pani Justyny Wawiórko, „Mój kot jest jedyny w swoim rodzaju – przedstawia Kacpra pani Justyna – jest biały, ma różnobarwne tęczówki oczu, przez to że jest cały biały wabi się Kacper. Jest moim małym kochanym rozrabiaką”.

Kacper

VI miejsce z 56 polubieniami wywalczył Misiek, kot pani Angeliki Kurasz, Misiek uwielbia a wręcz kocha słoneczko, pisze o kocie pani Angelika. Strasznie Miśkowi go brakuje, nie może się doczekać wiosny. Uwielbia też spać na kolanach Pani i znajomych, od razu poluje na ich kolana. Nigdy nie pogardza drapaniem za uszkiem. Mimo swoich lat niezły z Miśka wariat – jak twierdzi pani Angelika.

Misiek

VII miejsce z 55 polubieniami wędruje do Mięty, jednej z kocich bliźniaczek pani Caro Line

Mięta

VIII miejsce z 53 polubieniami wędruje do Leona kota pana Bartka Gadziały, Leon skończył właśnie roczek, uwielbia rozrabiać, ale też kocha swojego pańcia.

Leon

IX miejsce z 48 polubieniami zdobywa Diesel kot pani Moniki Głowackiej, sfotografowany w pozie „całujcie łapki poddani”.

Diesel

Nagrodami za miejsca od IV do IX są kalendarze ścienne na rok 2021 oraz gadżety od TOZ Oddział Jaworzno.

Wszystkie załączone zdjęcia wpłynęły na konkurs. Zgłoszonym do konkursu najpiękniejszym kotkom ściskamy łapki, pieseczkom też. Zwycięzcom gratulujemy.

Nagrody do odebrania w reakcji Co Tydzień, ul. św. Barbary 7, poniedziałek – piątek, godz. 8.00 – 16.00.

Ela Bigas

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki