Akcja deratyzacji na osiedlach, czyli ochrona przed szkodnikami

Skupiska ludzi są dla szczurów idealnym miejscem do zasiedlenia – najczęściej jest tam ciepło, a do tego zawsze można znaleźć coś do zjedzenia. Dodatkowo zwierzęta te nie wymagają żadnych konkretnych warunków do bytowania – są bardzo inteligentne i wytrzymałe.

REKLAMA

To, że na co dzień nie widzimy szczurów w okolicy naszych domów czy na klatkach schodowych to zapewne zasługa regularnej deratyzacji, przeprowadzanej przez administrację osiedli czy miasta.

Zabieg ten jest przeprowadzany obowiązkowo i prewencyjnie, aby zapobiec zbytniemu rozmnożeniu się tych szkodników. W naszym mieście taki zabieg przeprowadzony będzie w terminie od 15 do 30 marca.Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik zleca wykonanie takiej akcji deratyzacji firmie specjalistycznej, która będzie przeprowadzała ją w piwnicach wszystkich budynków swoich zasobów.

Spółdzielnia zleca wykonanie deratyzacji firmie specjalistycznej. W dniach  od 15 do 20 marca wyłożona zostanie trutka na szczury w piwnicach wszystkich budynków zabudowy wielorodzinnej spółdzielni oraz przy stanowiskach składowania odpadów.– powiedział, pan Wojciech Nieć Kierownik Administracji SM Górnik w Osiedlu Stałym.Nadzór nad prawidłowością przebiegu akcji deratyzacyjnej prowadzić będą przedstawiciele Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Jaworznie oraz Funkcjonariusze Policji i Straży Miejskiej.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki