Pamiętacie Tomka, naszego jaworznianina, który każdego dnia stawia czoło śmierci, walcząc ze śmiertelną, nieuleczalną chorobą, jaką jest mukowiscydoza?

REKLAMA

Choroba towarzyszy mu cały czas, atakuje bezustannie, za każdym razem coraz gwałtowniej. Mukowiscydoza to choroba genetyczna, nieuleczalna, śmiertelna. Systematycznie wyniszcza cały organizm, prowadząc do nieuchronnej śmierci.

Choroba wyniszcza jego organizm, a walka z nią przypomina walkę z wiatrakami. Wymaga dużo siły, determinacji i pieniędzy. Jedyną nadzieją na obecną chwilę są leki i rehabilitacja. To szansa dla pana Tomka na lepsze i dłuższe życie. Jedyna szansa…

Jesteście wielką nadzieją dla jaworznianina, który pomimo tak ciężkiej i drogiej w leczeniu choroby ma ogromną chęć życia. 

Każdy, kto tylko będzie chciał wspomóc pana Tomka, a wierzymy, że będzie wielu takich ludzi, wystarczy, że kliknie link poniżej, zbiórka na siepomaga.pl kończy się 11 kwietnia: 

https://www.siepomaga.pl/tomaszkaras

Wesprzeć moje leczenie można także wpłacając darowiznę 49 1020 3466 0000 9302 0002 3473 koniecznie z dopiskiem TOMASZ KARAŚ w tytule wpłaty. Będę bardzo wdzięczny za udostępnianie i rozsyłanie posta. Cała akcja i zbiórka trwa do 30.04.2021 r. Dziękuje serdecznie Wszystkim ludziom o wielkim sercu. Pozdrawiam serdecznie Tomasz.

Wesprzeć pana Tomka możecie również, przekazując na niego 1% podatku.Jak co roku rozpoczyna się akcja przekazania 1% podatku na moje leczenie i sprzęt rehabilitacyjny. Pojawił się najnowszy lek na Mukowiscydozę ratujący życie. Niestety w Polsce nie jest refundowany, a roczny koszt leczenia lekiem, waha się w granicach 1mln zł, dlatego bez Waszej pomocy i wsparcia nie mam szans, by zakupić ten lek. Bardzo proszę, przekaż swój 1% podatku. W rubryce KRS wpisz 0000064892. W informacjach uzupełniających CEL SZCZEGÓŁOWY koniecznie wpisz 180/76/09 TOMASZ KARAŚ.– Tomasz Karaś.

Otwórzmy nasze serca i nie bójmy się pomagać, bo dobro zawsze wraca!

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki