TGS to ogólnopolska sieć salonów łazienek.
W każdym sklepie znajdą Państwo kilkadziesiąt gotowych aranżacji łazienek. Posiadamy bogaty wybór (około 1000 wzorów) płytek ceramicznych, ceramiki łazienkowej, kabin, wanien oraz armatury sanitarnej. Dzięki współpracy z największymi polskimi producentami stale poszerzamy naszą ofertę. Oferujemy towary najwyższej jakości w przystępnych cenach.

REKLAMA

Większość prezentowanych na ekspozycjach towarów posiadamy w magazynach centralnych w Rudzie Śląskiej i Bytomiu co sprawia, że w krótkim czasie możemy zrealizować Państwa zamówienie. Towar dostarczamy gratis.

W naszych salonach możecie Państwo skorzystać z usługi projektowania łazienki 3D GRATIS! Każdą ofertę dostosowujemy do potrzeb klientów.

Profesjonalna obsługa i doświadczenie naszych pracowników, sprawia że potrafimy pomóc w wyborze odpowiedniego produktu. Za nasze wyniki sprzedażowe w 2011 otrzymaliśmy „Gazelę Biznesu” nagrodę przyznawaną przez „Puls Biznesu”. Nagroda ta potwierdza naszą wiarygodność biznesową oraz jest certyfikatem dobrego partnera handlowego.

Posiadamy oddziały w Andrychowie, Bytomiu, Chrzanowie, Gliwicach, Jastrzębiu Zdroju, Jaworznie, Kędzierzynie Koźlu, Kętach, Knurowie, Krapkowicach, Lublińcu, Łukowie, Opolu, Oświęcimiu, Piekarach Śląskich, Zawierciu, Sosnowcu, Świętochłowicach, Strzelcach Opolskich, Raciborzu, Tarnowskich Górach, Rybniku, Wodzisławiu Śląskim i Katowicach oraz Tychach, a od niedawna w Myszkowie, Wadowicach, Bielsku-Białej i Żorach o powierzchni ekspozycji od 300 do 2000 m2.

PŁYTKI 60×120 WIELKOFORMATOWE
JUŻ OD 119,90 zł/m2

Jaworzno, ul. Matejki 25
(naprzeciwko sklepu Kaufland)
Tel. 608-453-821, www.tgs.pl

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki