17 miesięczny chłopiec chory na SMA – rdzeniowy zanik mięśni codziennie walczy o lepsze życie. Ratunkiem dla niego jest bardzo kosztowna terapia genowa, której koszt to około dziewięć milionów złotych.

REKLAMA

Chłopiec pochodzi z Ukrainy, gdzie dzieci dotknięte tą chorobą, skazane są na potworną śmierć. Odchodzą po cichu, w wielkich męczarniach, nie mogąc liczyć na żadne wsparcie medyczne. Po potwierdzeniu diagnozy Daria i Rusłan porzucają  swoje dotychczasowe życie i przyjeżdżają do Polski, gdzie Kirill jest poddawany leczeniu objawowemu. W ojczyźnie mogli tylko patrzeć jak choroba dzień po dniu, zabiera im syna, prowadząc do bolesnego końca. Rodzice 17-miesiecznego Kirilla od kilku miesięcy mieszkają w Warszawie, dokąd przeprowadzili się, by ratować życie  swojego jedynego synka.

TYSIĄCE WALCZĄCYCH SERC… Jeden cel – uratować Anioła!

Kirilla zbiórka trwa już 6 m-cy a uzbierane jest zaledwie 2 mln złotych … Siedem milionów złotych, tyle brakuje by uratować życie dziecka…Sytuacja jest dramatyczna, czas się kończy, a Kirill jest coraz słabszy. Bez terapii genowej zagrożone jest Kirilla…życie !!!

Każdy oddech jest wyzwaniem…

U dziecka chorego na SMA o każdy ODDECH toczy się walka, bo choroba atakuje również system oddechowy. Nie pozwólmy by któryś z oddechów Kirilla zamienił się w ten ostatni…..

Stan Kirilla w każdej chwili może się pogorszyć SMA to choroba nieprzewidywalna. Kirill utracił już zbyt wiele umiejętności. Nie zna smaku potraw, ponieważ karmiony jest sondą umieszczoną w nosku. Nie potrafi przełykać śliny, którą trzeba często odsysać. Przy pomocy asystora kaszlu rodzice usuwają jego zalegającą wydzielinę z płuc, a każdej nocy Kirill podpięty jest do aparatury, która czuwa nad jej oddechem…

Zostań bohaterem Kirilla, pomóż mu w walce z chorobą, wesprzyj wpłatą, udostępnij informację, opowiedz o nim znajomym… Jedyne co dzieli nas od pomagania są chęci.. Zrób to, pomóż Kirillkowi! 

GDY CIERPI DZIECKO, CIERPI CAŁY ŚWIAT…

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

WPŁAĆ – TWOJA NAWET NAMNIEJSZA WPŁATA RATUJE KIRILLA ŻYCIE !

WWW.SIEPOMAGA.PL/KIRILL

Możesz również dokonać wpłaty tradycyjnym przelewem bankowym na konto:

Fundacja Siepomaga Pl.

Władysława Andersa 3

61-894 Poznań

Nr konta:

43 2490 1028 3587 1000 0008 1844

Tytułem :  23742 KIRILL KONDRASHEV DAROWIZNA

Dołącz również do grupy z licytacjami – może znajdziesz w domu coś, co jest Ci już niepotrzebne, a może przydać się komuś innemu? A może znajdziesz coś dla siebie, tym samym pomożesz Kirillkowi?

Licytacje dla Kirilla  SMA

https://www.facebook.com/groups/4047530305273739

Zajrzyj też na Instagram

 kirill _kontra_sma

Możesz też wysłać smsa o treści

0081844 na numer 72365 (2,46zł z VAT)

Powiedz o Kirillku swoim znajomym, rodzinie.. Tylko razem możemy wywalczyć lepsze życie. 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki