Ta urocza 4-letnia dziewczynka o imieniu Jowita, u której zdiagnozowana została ostra białaczka limfoblastyczna, walczy z chorobą, nie poddaje się, ale potrzebuje naszej pomocy.

REKLAMA

W połowie lutego 2021 r. Jowitka źle się poczuła. Do tej pory energiczna i zawsze uśmiechnięta, stała się ospała i osłabiona. Pojawił się stan podgorączkowy. Wszystkie objawy ustąpiły po dwóch dniach. Jednak kiedy dwa tygodnie później objawy powróciły, rodzice skontaktowali się z lekarzem, który zlecił badania krwi. Niestety, wyniki były złe. Jowitka szybko trafiła do szpitala, gdzie postawiono diagnozę i wdrożono leczenie. Aktualnie dziewczynka przyjmuje chemioterapię.

Jowitka uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, bawiąc się ze swoimi przyjaciółmi z osiedla, jeździć na rowerze i hulajnodze. Bardzo lubi spacery i szaleństwa ze swoim psem. Jest cudowną starszą siostrą. To prawdziwe żywe sreberko.

Cała rodzina mocno przeżywa chorobę Jowitki, ale wszyscy ją wspierają i wierzą, że dziewczynka wyzdrowieje. Do Was drodzy czytelnicy zwracamy się z prośbą o pomoc w tej walce.

Każdy, kto tylko ma chęć wspomóc Jowitkę, o co bardzo prosimy, może to zrobić, przekazując darowiznę na indywidualny numer subkonta Jowitki, który znajduje się na stronie Fundacja ISKIERKA, który udostępniamy poniżej:

Jowita JOCHYMEK

Wszystkie środki zostaną przekazane na leczenie dziewczynki i koszty z tym związane. Pomagajmy, udostępniajmy i pamiętajmy dobro zawsze wraca!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki