REKLAMA

Maszyna do mycia podłóg to nieodzowne wyposażenie wielu obiektów wielkopowierzchniowych, w których utrzymanie czystości jest szczególnie trudne. Należą do nich m.in. galerie handlowe, których korytarze i ścieżki komunikacyjne nieustannie narażone są na szczególnie wysoką eksploatację. Jaki model użytkowania urządzeń czyszczących jest bardziej opłacalny?

Wynajem maszyn czyszczących – decyzja, którą warto rozważyć

Zarówno zakup, jak i wynajem maszyn czyszczących są rozwiązaniami wysoce opłacalnymi, które pomagają zaoszczędzić czas i pieniądze. Nabycie urządzeń na własność może okazać się korzystną decyzją dla przedsiębiorstw, które dysponują odpowiednią ilością wolnych środków. Warto pamiętać jednak, że długofalowe oszczędności, związane z zakupem maszyny, mogą być zrównoważone przez koszty serwisowania czy naprawy.

Zdecydowanie się na wynajem maszyn czyszczących oznacza stałe, przewidywalne koszty w ujęciu miesięcznym. W przypadku potencjalnej awarii, przedsiębiorstwo użytkujące maszynę może skorzystać z wiedzy właściciela urządzenia, który przeprowadzi prace konserwacyjne. Rozwiązanie to ułatwia również optymalizację kosztów – w sytuacji, w której jedna maszyna do mycia podłóg okaże się niewystarczająca, wynajęcie drugiej stanowi jedynie ułamek ceny nowego urządzenia.

Jakie urządzenia czyszczące cieszą się największą popularnością?

Przedsiębiorstwa, które decydują się na wynajem maszyn czyszczących, użytkują najczęściej proste urządzenia jednotarczowe oraz przewodowe automaty szorująco-suszące. Konstrukcje z jedną tarczą doskonale sprawdzają się przy czyszczeniu powierzchni „na sucho” – maszyny te nie zbierają brudnej wody, a mycie podłóg należy wykonać oddzielnie.

Automaty szorująco-suszące na zasilaniu przewodowym łączą funkcję czyszczenia posadzki ze zbieraniem wody w jednym cyklu prac, dzięki czemu prace porządkowe przebiegają szybciej i sprawniej. Warto podkreślić również, że maszyna do mycia podłóg tego rodzaju wykazuje się bardzo wysoką wydajnością, sięgającą od 1000 do nawet 1800 metrów kwadratowych w ciągu godziny pracy.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem maszyn czyszczących?

[obraz_1]

Maszyny czyszczące – Wrocław, Maszyny do sprzątania Szorowarki24.pl

Ręczna maszyna do mycia podłóg to wydajne urządzenie o prostej obsłudze, które doskonale sprawdzą się w małych pomieszczeniach o nieregularnych kształtach, w których znajduje się dużo zakamarków i trudnodostępnych miejsc. Wielkogabarytowe szorowarki samojezdne są najbardziej wydajne w halach, magazynach i innych obiektach o dużej powierzchni. Dzięki wyposażeniu maszyny w miejsce siedzące dla operatora, urządzenie umożliwia komfortową pracę przez długi czas.

Zastanawiasz się, jaka maszyna do mycia podłóg najlepiej spełni Twoje oczekiwania?

Wybór odpowiedniej maszyny spośród wielu dostępnych na rynku rozwiązań może okazać się skomplikowany. Jeśli nie jesteś pewien, jakimi funkcjonalnościami powinna wyróżniać się wybrana przez Ciebie maszyna do mycia podłóg, skontaktuj się z przedsiębiorstwem zapewniającym kompleksowe doradztwo. 

Jednym z przedsiębiorstw, zajmujących się sprzedażą i wynajmem urządzeń czyszczących podłogi jest firma Szowarki24.pl. W ofercie posiada ona szeroki wybór maszyn do mycia podłóg, szorowarek oraz zamiatarek – niezdecydowanym klientom zapewnia również pokazy i praktyczne testy, dzięki którym bez trudu wybierzesz model dopasowany do charakterystyki swojego miejsca pracy.

 

 

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Kwidzyńska 4, 51-416 Wrocław
lub na naszej stronie: Szorowarki24.pl

 

Źródło: Maszyny czyszczące – Wrocław, Maszyny do sprzątania Szorowarki24.pl

undefined

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ