Mieszkaniec naszego miasta pan Dawid Bógdał utworzył akcje, mającą na celu pomoc potrzebującym rodzinom. Przekazuje im rzeczy, które dostaje od różnych ludzi. Im są już nie potrzebne, a innym, bardzo się przydadzą i wesprą w codziennym życiu.

REKLAMA

Akcja zaczęła się od tego, że otrzymałem wózek, foteliki samochodowe oraz łóżeczko turystyczne. Postanowiłem zrobić post z tego na Facebooku i rozdać powyższe rzeczy mieszkańcom Jaworzna. Akcja super się przyjęła i było kilka osób chętnych na te rzeczy. Rozmawiałem z mieszkańcami, sąsiadami tych osób i okazało się, że te rzeczy są bardzo potrzebne tym rodzinom. – powiedział nam pan Dawid.

Akcja rozeszła się szerokim echem. Pan Dawid nie sądził, że tak wielu ludzi będzie chciało wziąć w niej udział i pomagać innym, razem z nim.
Mieszkańcy zaczęli wspominać panu Dawidowi o ubrankach dziecięcych, które bardzo chętnie podarują potrzebującej rodzinie.

Otrzymałem kilka reklamówek odzieży i przekazywałem je osobom, które zgłosiły się po dane rozmiary.– oznajmił pan Dawid.Co zrobić z niepotrzebnymi rzeczami, które nadają się jeszcze do użytkowania? Po prostu oddaj potrzebującym. Pan Dawid chętnie pomoże w przekazaniu rzeczy, a my tym samym zrobimy coś dobrego dla innych. Ta lokalna akcja utworzona przez jaworznianina to naprawdę super rozwiązanie, by pomagać.

Wielkie brawa panie Dawidzie! Zachęcamy do pomagania!

 
 
- REKLAMA -
Zewnętrzne linki