REKLAMA

Drukarnia Druczki.eu działa w branży poligraficznej od 1991 roku, stale rozszerzając swoją ofertę o nowe produkty. Drukarnia specjalizuje się w drukach akcydensowych. Umożliwia zamawianie plakatów, ulotek wizytówek oraz bloczków samokopiujących. Bloczki samokopiujące to komplety sklejonych ze sobą dokumentów biurowych do podpisania, które możemy podpisać wszystkie na raz. To bardzo wydajne, wygodne i przemyślane rozwiązanie które pomaga zaoszczędzić wiele czasu. Dostępny jest druk cyfrowy oraz offsetowy. Zamówienia online można składać przez całą dobę. Firma działa na terenie całej Polski.

Druki samokopiujące – wykonanie i zastosowanie

Drukarnia specjalizuje się w druku na papierze samokopiującym oraz w sprzedaży bloczków samokopiujących. Bloczki samokopiujące to bardzo wygodne rozwiązanie umożliwiające wykonanie podpisu na kilku dokumentach jednocześnie. To bardzo przydatna funkcja, kiedy musimy podpisać umowę lub inne ważne dokumenty. Bloczki samokopiujące to zbitka arkuszy dowolnego dokumentu. Należy uiścić podpis na pierwszej stronie, a ten na zasadzie kalki kopiowany jest na następne strony. Bloczek samokopiujący dobrej jakości pozwala na powielenie podpisu aż na pięciu dokumentach. Najczęściej stosowane formaty to A4, A5 i A6.

Bloczki mają uniwersalny charakter i mogą mieć szerokie zastosowanie. Używa się ich między innymi do podpisywania listów przewozowych oraz umów o pracę, umów sprzedaży itp., a także do potwierdzenia odbioru, polecenia przelewu czy druku napraw. Takie rozwiązanie jest ekonomiczne i ekologiczne, a także pozwala na kreowanie profesjonalnego wizerunku. W obecnych czasach niezwykle często podpisuje się różnorakie umowy, zatem bloczki samokopiujące przydadzą się w każdej firmie.

Bloczki samokopiujące w internetowej drukarni Druczki.eu

Drukarnia Druczki.eu wykonuje druczki na doskonałej jakości papierze firmy Eurocalco. Taki papier daje możliwość wykonania kalki aż na pięciu arkuszach. Najpopularniejszy jest papier samokopiujący w wersji białej. Jednak sklep oferuje także produkty w innych kolorach. Dostępne są arkusze samokopiujące w wersjach kolorystycznych: biały, żółty, różowy, niebieski, zielony. Druki są produkowane w formie bloczków. Są klejone wzdłuż długiego lub krótszego bloku. Możliwe jest również zamówienie bloczków numerowanych.

Drukarnia oferuje sprzedaż bloczków samokopiujących w trzech rozmiarach: A4, A5 i A6. Firma sama zajmuje się produkcją dystrybuowanych przez siebie produktów, zatem w przypadku chęci złożenia niestandardowego zamówienia wystarczy się skontaktować telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia szczegółów. Wówczas firma stworzy wydruk dostosowany do potrzeb klienta. Nadruk wykonywany jest techniką offsetową, co gwarantuje najwyższą jakość produktu. Na życzenie klienta może zostać zastosowany także nadruk cyfrowy.

Studio graficzne przygotowuje za darmo prosty projekt graficzny. Firma zatrudnia wyspecjalizowanych i doświadczonych grafików, których fachowa wiedza umożliwia przygotowanie arkuszy do druku wedle potrzeb klienta. Zlecenia realizowane są natychmiastowo, zatem nie trzeba długo czekać na gotowy produkt.

undefined

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki