Foodtruckowe szaleństwo na jaworznickim rynku rozpoczęte! Macie czas do niedzieli!

Od 23 do 25 kwietnia tj. do najbliższej niedzieli, w Jaworznie na rynku macie szanse spróbować najlepszych dań z Food Truck’owego szaleństwa, które opanowało nasze miasto. Burgery, zapiekanki, dania meksykańskie, kanapki, frytki i wiele innych czekają na to, aż je skonsumujecie ze smakiem!

REKLAMA

Pandemia dała się we znaki prawie wszystkim branżom. Nie inaczej było i z tą gastronomią na kółkach. Liczba zlotów zmalała prawie do zera, tak samo jak imprez plenerowych, festiwali, koncertów czy dni miast czyli wszystkich tych okoliczności, dzięki którym Ci przedsiębiorcy mogli zarabiać. Zdarzało się także, że zloty odwoływano na ostatni moment, a zapasy zostały zakupione, co powodowało kolejne straty.  

Jedni Food Truckersi widzą zmniejszoną liczbę klientów, a inni tego nie zauważają. Faktem jednak jest, że wszyscy są spragnieni normalności, a taki właśnie zlot trochę normalności oferuje. Wszystko oczywiście zachowane jest przy jak największym reżimie sanitarnym.

Zapraszamy my, zapraszają także Food Trucki, aby gromko przybywać na jaworznicki rynek i kosztować tych pysznych dań. A jeżeli ktoś jest na diecie to proponujemy tzw. cheat day! Naprawdę warto zjeść coś dobrego, a przy okazji wesprzeć przedsiębiorców i gospodarkę. 

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki