REKLAMA

HydroMotor to firma z długoletnim doświadczeniem na rynku, która specjalizuje się w naprawie i regeneracji silników oraz pomp hydraulicznych. Oferuje wysokiej jakości usługi i profesjonalne podejście do klienta. Przedsiębiorstwo działa według dewizy, która mówi, że każdy klient jest indywidualny tak jak jego potrzeby. Pracownicy HydroMotor, świadcząc swoje usługi, za każdym razem podchodzą do określonej sprawy z pełnym zaangażowaniem. Oprócz naprawy i regeneracji pomp hydraulicznych firma świadczy również usługi z zakresu sprzedaży pomp, silników lub części oryginalnych i zamiennych.

Jak wygląda naprawa i regeneracja pompy hydraulicznej w HydroMotor.pl?

Wszystkie silniki i pompy hydrauliczne, które klient oddał do regeneracji, są sprawdzane na specjalistycznym stanowisku przez doświadczony dział kontroli jakości. Czyni się to w celu diagnostyki, mierząc ciśnienie i przepływ przy pomocy miernika z cyfrowym odczytem. Udzielamy sześciomiesięcznej gwarancji na komponenty, które poddajemy regeneracji. Dwadzieścia lat niekwestionowanego doświadczenia w branży pozwoliły nam osiągnąć ugruntowaną i stabilną pozycję na rynku. Pozostajemy w stałej współpracy z partnerami z Holandii, Niemiec i Belgii, czego owocem jest sprzedaż oryginalnych zamiennych części do silników i pomp. HydroMotor może pochwalić się również pełnym asortymentu magazynem, dzięki któremu ma możliwość szybko i sprawnie prowadzić sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Współpracuje także ze znanymi markami takimi jak Cat, Kawasaki, Komatsu, Liebherr, Linde, Poclain, Rexroth i Sauer Danfoss.

Dlaczego warto postawić na usługi HydroMotor.pl?

Konkurencyjne ceny, ponieważ stały cennik nie istnieje – skoro firma szczyci się indywidualnym podejściem do klienta to wycenia swoją pracę za każdym razem również indywidualnie!
Otwarcie na negocjację cen – nie praktykuje się sztywnego trzymania określonych stawek cenowych.
Ekspresowość w wykonywaniu powierzonego zadania, a później szybki serwis gwarancyjny, jeśli zachodzi taka potrzeba – dbałość o klienta nawet po zakończeniu współpracy.
Profesjonalne doradztwo w zakresie wykonywanych usług – klient nie musi znać się na rzeczy, ale może z powodzeniem zwrócić się o poradę do załogi HydroMotor, która z pewnością udowodni w tym temacie swoje wysokie kwalifikacje.
Precyzyjna naprawa i/lub regeneracja powierzonych silników oraz pomp hydraulicznych – świadczone usługi są wykonywane zgodnie z obowiązującymi standardami.
Jeśli czas bardzo nagli, HydroMotor chętnie zajmie się naprawą pompy hydraulicznej dla Państwa. Firma rozumie potrzeby klienta i działa tak szybko jak to możliwe, by można było się znów cieszyć prawidłowym działaniem tego podzespołu.


Zapraszamy do skorzystania z usług HydroMotor.pl!

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki