REKLAMA

W 2021 roku już nikt nie zadaje pytania czy warto posiadać stronę internetową tylko jak za pomocą strony www zwiększyć dochody firmy. W czasach powszechnej dostępności Internetu coraz więcej osób ma świadomość, że strona internetowa jest najlepszą reklamą firmy. Ale samo posiadanie strony nie wystarczy do tego by zwiększyć zasięg działalności i tym samym generować większe zyski. Jak zatem zwiększyć sprzedaż za pomocą strony internetowej? Na to pytanie odpowiemy w tym artykule.

Nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa

Nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa to wstęp do zwiększenia sprzedaży w Internecie. W obecnych czasach coraz większą uwagę zwracamy na wygląd. Mówi się, że tak jak Cię widzą tak Cię piszą. To powiedzenie sprawdza się również w przypadku pierwszego wrażenia po wejściu na stronę internetową. Atrakcyjny wygląd strony www świadczy o jakości firmy. Nikt nie chce przeglądać stron nie responsywnych, ciężkich, przeładowanych treścią.

Dlatego coraz większą popularnością cieszą się strony internetowe WordPressktóre są lekkie, nowoczesne, responsywne i po prostu ładnie wyglądają. Popularność stron WordPress wynika nie tylko z popularności samego oprogramowania ale przede wszystkim z ceny. Profesjonalna Agencja Interaktywna, która wykonuje strony internetowe na szablonach WordPress oferuje dość atrakcyjne pakiety. Strony WordPress na szablonach są znacznie tańsze niż indywidualnie projektowane serwisy pisane w języku HTML. Cena podstawowej strony internetowej w WordPress zaczyna się już od 1500 zł.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie stronywwwwordpress.jpg

Optymalizacja strony internetowej pod urządzenia mobilne

W dzisiejszych czasach optymalizacja strony pod urządzenia mobilne to absolutny obowiązek, chociażby ze względu na wymagania Google, która oficjalnie podaje, że w mobilnych wynikach wyszukiwania będzie obniżać pozycję stron internetowych, które nie są zoptymalizowane pod smartfony. Responsive Web Design to tworzenie stron internetowych, które są dostosowane do urządzeń mobilnych. Strony RWD wyświetlają się prawidłowo ma każdym wyświetlaczu: komputerze, tablecie czy smartfonie.

Atrakcyjnie zaprezentowana oferta

Strona internetowa to swego rodzaju wizytówka, która jest reklamą firmy w Internecie. Jeśli zastanawiacie się jak zwiększyć sprzedaż w Internecie – warto zadbać o atrakcyjne przedstawienie oferty. Kluczową rolę odrywają tutaj tytuły, hasła reklamowe, ładne zdjęcia produktowa, unikalne opisy. Warto pamiętać o wyróżnikach takich jak np. dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Pozycjonowanie strony internetowej i e-marketing

Posiadając nawet najładniejszą stronę internetową nie będziemy zarabiać jeśli strona nie będzie widoczna w wyszukiwarce Google. Bardzo częstym błędem właścicieli stron jest rezygnacja z pozycjonowania. W tym wypadku pojawia się pytanie: jaki jest sens posiadania strony www, która nie wyświetla się w wyszukiwarce?

Pozycjonowanie strony internetowej to tak naprawdę poza jej wyglądem najważniejsza kwestia. Warto skorzystać z pomocy profesjonalnej Agencji Interaktywnej, która przygotuje strategię pozycjonowania serwisu i zajmie się kompleksowo działaniami wpływającymi na zdobycie wysokiej pozycji w wyszukiwarce.

 

Artykuł powstał we współpracy z Agencją Interaktywną AW PROJEKT

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki