Trwa plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2020 w Jaworznie. Z tej okazji pragniemy przybliżyć sylwetki sportowców nominowanych do tego tytułu.

REKLAMA

Tradycyjnie to czytelnicy wybiorą najpopularniejszego sportowca, który w minionym roku reprezentował Jaworzno. Dziennikarze gazety Co Tydzień, portalu jaw.pl oraz Dla Ciebie TV, często w porozumieniu z trenerami, nominowali sportowców, a najlepszego z nich poznamy niebawem.

Jakub Żmuda do Victorii 1918 Jaworzno dołączył w sezonie 2019/20. Gra na pomocy. To obecnie najskuteczniejszy zawodnik drużyny, który w jednym meczu potrafi strzelić niejedną bramkę. Rok 2020 to dla Jakuba i drużyny jesienne starty w lidze okręgowej.

Jeśli chcesz, żeby Jakub Żmuda został Najpopularniejszym Sportowcem Roku 2020 w Jaworznie, wyślij SMS na nr 7248 o treści CT.25 lub wypełnij prawidłowo kupon, dołączany do gazety Co Tydzień i dostarcz go do redakcji. Głosujemy do 6 kwietnia.

 

Sponsorzy plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2020:

Regulamin:

  1. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać do redakcji dowolną liczbę kuponów oraz SMS-ów.
  2. Pod uwagę brane będą tylko oryginalne kupony drukowane w gazecie.
  3. Wypełnione kupony oraz SMS-y muszą być kompletne.
  4. Kupony będą drukowane w następujących wydaniach gazety: 8, 9, 10, 11, 12 oraz 13.
  5. Kupony można nadsyłać bądź przynosić osobiście do redakcji do dnia 6 kwietnia 2021 r. do godziny 16:00. Po tym terminie kupony nie będą przyjmowane. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia wynikłe w pracy poczty.
  6. Po zliczeniu punktów oddanych na poszczególnych sportowców redakcja gazety „Co tydzień” wyłoni najpopularniejszego sportowca roku 2020*
  7. Głosowanie jest także możliwe za pomocą bramki SMS. Wystarczy wysłać SMS-a na nr 7248 o treści CT. nr sportowca lub imię i nazwisko sportowca. Przykład: CT.55 Nazwiska sportowców mogą zostać zastąpione przypisanym im numerom, które widać powyżej.
  8. Koszt SMS-a wynosi 2,00 zł plus VAT.
  9. Głosowanie dobiega końca 6 kwietnia 2021 r. o godzinie 23:00. SMS-y nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
  10. O miejscu, terminie i przebiegu wręczenia nagród dla Najpopularniejszych Sportowców Roku 2020 poinformujemy niebawem po podliczeniu głosów.

* redakcja zastrzega sobie możliwość przyznania więcej niż jednej nagrody.

Zobacz poprzednią nominację:

Joanna Witosińska nominowana do Sportowca Roku 2020 w Jaworznie

 

 

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki