Po pięciu miesiącach zawodnicy Jaworznickiej Ligi Szóstek SALOS wrócili do rywalizacji o tytuł najlepszej amatorskiej drużyny w Jaworznie, do rozgrywek zgłosiło się 18 zespołów, które zostały podzielone na dwie ligi po dziewięć drużyn.

 
W pierwszej lidze aktualny mistrz, który zmienił nazwę z Beer Drinkers na Malar-Tech niespodziewanie wysoko przegrywa z MCKiS, beniaminek Biutech nawiązał walkę z jednym z faworytów sezonu S.W.A., w najbardziej wyrównanym meczu Jago w końcówce zapewniło sobie zwycięstwo nad Pulmon Negro a w ostatnim meczu No Name pewnie pokonuje Azot Biznes Park, pierwszym liderem rozgrywek zostaje drużyna MCKiS Jaworzno.
W drugiej lidze większość spotkań kończyła się różnicą trzech bramek, Alias, Chłopaki z kościołów i OPJ Sokół w tym właśnie stosunku pokonują swoich rywali, do ostatniej minuty o remis walczyli zawodnicy Fortuny, którzy minimalnie ulegli ekipie Team Spirit.
 
W klasyfikacji strzelców prowadzi Artur Molenda z S.W.A. który zdobył pięć bramek w pierwszej kolejce pierwszej ligi.
 
Druga kolejka rozegrana zostanie 9 maja, gdzie zagrają jeszcze PSV Podłęże i ATJ Jaworzno, które pauzowały w 1 kolejce.
 
 
Wyniki 1. kolejki JLS SALOS 2021:
REKLAMA

I liga
Malar-Tech Jaworzno – MCKiS Jaworzno 4:10 (2:6)
3 min, 0:1, Jaromin Sebastian
8 min, 0:2, Jaromin Sebastian
9 min, 0:3, Jaromin Paweł
11 min, 0:4, Jaromin Paweł
15 min, 0:5, Jaromin Paweł
16 min, 1:5, Nawrocki Krystian
17 min, 2:5, Nawrocki Krystian
19 min, 2:6, Bartyzel Krzysztof
24 min, 2:7, Bartyzel Grzegorz
28 min, 2:8, Jaromin Paweł
29 min, 2:9, Jaromin Sebastian
35 min, 2:10, Bartyzel Krzysztof
36 min, 3:10, Nawrocki Krystian
39 min, 4:10, Nawrocki Krystian

Biu-tech Jaworzno – S.W.A. 3:6 (2:2)
6 min, 0:1, Molenda Artur
12 min, 1:1, Lichota Piotr
14 min, żk., Smreczak Tomasz (Biu-tech)
18 min, 2:1, Cichowski Mikołaj
19 min, 2:2, Molenda Artur
23 min, 2:3, Molenda Artur
25 min, 3:3, Lichota Piotr
35 min, 3:4, Molenda Artur
38 min, 3:5, Molenda Artur
40 min, 3:6, Woronowicz Piotr

Jago PRO – Pulmon Negro 3:2 (1:1)
11 min, żk., Przybycin Paweł (Jago)
15 min, 0:1, Biskup Michał (karny)
18 min, 1:1, Darkowski Michał
20 min, 2:1, Szymczyk Krzysztof
29 min, żk., Szpak Łukasz (Pulmon)
35 min, 2:2, Stokłosa Mateusz
38 min, 3:2, Szpak Łukasz (Pulmon) – gol samobójczy

Azot Biznes Park – No Name 2:6 (0:4)
1 min, 0:1, Iciek Michał
6 min, 0:2, Jaromin Karol
13 min, żk., Iciek Michał (No Name)
15 min, 0:3, Jaromin Karol
19 min, 0:4, Błażkowski Arkadiusz (Azot) – gol samobójczy
28 min, 1:4, Nurek Łukasz
34 min, 1:5, Karaczyn Radosław
37 min, 2:5, Kubik Grzegorz (karny)
38 min, 2:6, Koniorczyk Łukasz

II liga
Maszoperia – Alias 1:4 (0:3)

6 min, 0:1, Gucwa Grzegorz
8 min, żk., Gucwa Grzegorz (Alias)
14 min, 0:2, Gucwa Marcin
18 min, 0:3, Cięciała Jakub
35 min, 1:3, Miąsko Andrzej
39 min, 1:4, Siata Wojciech

Team Spirit – Fortuna Podłęże 2:1 (0:0)
33 min, 1:0, Stanek Piotr
37 min, 2:0, Stanek Piotr
39 min, 2:1, Bergieł Tomasz

Chłopaki z Kościołów – Lambada 9:6 (6:2)
2 min, 1:0, Krzyśko Tomasz
8 min, 2:0, Wrona Dawid
12 min, 2:1, Nabagło Tomasz
15 min, 3:1, Mastalerz Mariusz
16 min, 4:1, Zapała Hubert
18 min, 5:1, Kamiński Michał
19 min, 5:2, Nabagło Tomasz
20 min, 6:2, Wrona Dawid
22 min, 6:3, Gaj Mariusz
25 min, 7:3, Kamiński Michał
28 min, 7:4, Gaj Mariusz
31 min, 8:4, Wrona Dawid
33 min, 9:4, Wrona Dawid
36 min, 9:5, Chełmecki Patryk
38 min, 9:6, Gaj Mariusz

Team Dąbrowa – OPJ Sokół Jaworzno 3:6 (1:3)
1 min, 1:0, Kamiński Krzysztof
3 min, 1:1, Wartała Adrian
4 min, 1:2, Trojan Jan
13 min, 1:3, Repa Gracjan
21 min, 1:4, Wartała Adrian
23 min, 1:5, Wartała Adrian
26 min, żk., Wartała Adrian (Sokół)
30 min, 1:6, Palian Szymon
32 min, 2:6, Szulc Nikolas
35 min, 3:6, Gójski Kornel

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki